Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a baja van ennek a nőnek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a baja van ennek a nőnek velem? Hogyan érjem el hogy ne zaklasson?

Figyelt kérdés

Na szóval a volt barátomnak akivel 4évig jártam van barátnője 9hónapja.

A fiú kint van Németországban körülbelül 900km.re tőlem, de a lány nem nyugszik, ő írogat nekem fb-ra üzeneteket hogy reméli hogy engem nem érdekel a fiú mert ő akkor meg mutatja a rossz oldalát meg hogy találkozzunk.Gondolom verekedni akart.

Én nem szeretem a veszekedést, ezért írtam hogy van barátom és nagyon szeretem.Ez volt körülbelül 1 hete.

Ma ír nekem a saját fiókjából a következőt:

{Szia nevem fiú neve vagyok nem jo a fészem ezért irok a lány neve nem tugya nem is akarom hogy megtugya mivan veled van már barátod irj visza mihamarab }


ez egy egyszerű szánalmas üzenet.Nem tudom mit csináljak hogy leszálljon rólam, erre nem írtam vissza.Szerintetek írjak vissza vagy hagyjam??

Nagyon unalmas az írogatása.


18/L


2011. máj. 29. 20:26
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
Ha cigány, akkor nehezen akad le rolad, mert nagyon kitartoak. Rafináltak és találnak alkalmat , h verekedjetek. Te jól verekszel?
2011. máj. 30. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:

akkor menny neki 1 lavór vizzel XD

a cigók nem birják a vizet főleg ha még szappanos is XDDD

és még legális is

2011. máj. 30. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 A kérdező kommentje:
én igazán még soha nem verekedtem, én mindig úgy voltam vele hogy kerülöm a bajt, na meg a normálisak megtudják beszélni, nem kell lejátszani.Szóval valószínű nem verekszem jól de azért nem hagynám magam.
2011. máj. 31. 09:46
 14/22 anonim ***** válasza:
Addig jó, amíg meg tudod beszélni. viszont a romák sokszor ez erőben hisznek és verekedéssel oldják meg a problémáikat. Lhet , hogy nem hagynád magad, de a roma lányok többsége nagyon jól verekszik. Ettől még győzhetsz te is persze. Amúgy volt valami fejlemény azóta?
2011. máj. 31. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 A kérdező kommentje:
azóta hálaistennek semmi új, csak amit írtam is hogy írta hogy láttam xy írt neked levelet!Erre vissza sem írtam mert nekem túl magas szintű ez a beszélgetés :)
2011. máj. 31. 15:36
 16/22 anonim ***** válasza:
akkor talán nem lesz belőle semmi. De azért légy résen.
2011. máj. 31. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:

Bááh... na az ilyennel szakítanék meg mindenfajta kapcsolatot. Exel és barátnővel detto... tiltás ahol lehet... Pedig én még verekedni is tudok.

De ha utána is felkeresne, zaklatna, ráküldenék néhány jóféle havert - jó sokat, mert ugye cigányéknál nagy a család és mindenki szeret benne lenni a balhéban - hogy tegyék helyre, hogy engem annyira nem izgat már a volt pasi...

Ezek direkt kötekednek, nem jó reagálni semmire amit mondanak.

20L

2011. jún. 24. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:

00:13

A számból vetted ki a szót:)

20N

2011. jún. 24. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:

Ugasd le a kis tetüt, ha hagyod, hogy rádszáljon véged van! Lehetőleg ne kerülj a közelébe, és ha ismerősöd akkor töröld csak ki, és fb-n lehet akkor tiltsd is le. Egyébként az ilyenek miatt van elkurwa az egész oldal ezért nem is használom személy szerint igen vannak ilyenek és léteznek, sőt mi több még életük is van! Na szóval tanulj meg veszekedni mert muszály lesz, szerintem.

Sixteen Boy

2011. jún. 24. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
Te megetted a fasirtot, ő megkaphatja az illatát, hol itt a gond? =)
2011. jún. 24. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!