Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csinál egy 12-13-14 éves...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csinál egy 12-13-14 éves csaj a barátjával?

Figyelt kérdés

Vagy fordítva? Srác a barátnőjével?

Lehet h én voltam éretlen 12 éves koromban, de én még akkor nagyon nem pasiztam...


2011. máj. 24. 16:24
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó ez komoly.:D
2011. máj. 24. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
84%

12 évesen volt az első barátom. Kirándultunk, moziztunk, együtt tanultunk, csókolóztunk. Sőt, egyszer még együtt is aludtunk. Tudtuk, hogy a többihez még gyerekek vagyunk, a kapcsolat majdnem egy évig tartott. A párommal 15 évesen jöttem össze. Kövezettek meg, vele már egy hónap után együtt aludtam. És tényleg csak aludtunk. 16 évesen vesztettem el a szüzességem vele, múlthéten ünnepeltük a 4. évfordulónkat. Nem minden fiatal r*banc, akinek korán volt barátja. A minőség a lényeg.

19/L

2011. máj. 24. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
62%

16:38.


Miért lennék ribi azért, mert lefeküdtem a barátommal és (úristen) kb. hetente együtt is alszunk! O.o Nem gondolom, hogy ezt szégyellnem kéne vagy akár büszkének kéne lennem rá.


Nem szoktam felvágni azzal, hogy van barátom, csak sokat mesélek nekik róla, nem azért mert fel akarok vágni, hanem mert boldog vagyok vele.

Nem cikizem a legjobb barátnőmet sem, aki 16 éves, de még nem volt barátja.


Nem b*szatom meg magamat mindenkivel attól, hogy lefeküdtem két fiúval (mindkettővel kapcsolatban voltam (nem egyszerre természetesen)). Az előző párkapcsolatomban 2 év, most 3 és fél év a korkülönbség.


Nem minden fiú megy arra, hogy minden csajt meghúzzon, ezt sajnos csak a második párkapcsolatomból tudhatom igazán.


Az első barátommal 2 hónapot voltunk együtt, sajnos megbíztam benne annyira, hogy neki adtam a szüzességemet.


Az aktuális barátommal fél éve vagyunk együtt, egy hónapja feküdtem le vele először.


És én nem "járásnak", hanem "kapcsolatnak" szeretem nevezni.


Szerintem ettől nem lettem "ribi", ahogy fogalmaztál...


15/L

2011. máj. 24. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
Ugyan azt, amit 14 felettiek.
2011. máj. 24. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
100%

16:56

Szerintem a 16:38-as válaszoló az átlagot írta le,ebbe nem esik bele mindenki ahogy te sem.Szép és jó,hogy szerelemből feküdtél le valakivel,nem azért,hogy "végre elveszítsd a szüzességedet mert attól leszel menő".Ahogy ezt sokan teszik...

2011. máj. 24. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 A kérdező kommentje:

Hát, én ezt akkor is furcsának tartom, sztem még 15 évesen is kicsit korai, de erre nem szólok be, viszont 12-13 évesen nagyon durva.

És van, mint a példák is mutatják, h jól sül el, de sztem a többség nem ilyen.

De vajon mért ez lehet a cél?

Az amerikai pite és társaik miatt?

2011. máj. 24. 17:55
 17/19 anonim ***** válasza:
Vannak emberek, akik képtelenek felfogni, hogy amit a filmekben látnak, az nem valóság... Sokaknak tényleg nem való a mai világ, mert nagyon befolyásolják az embereket a filmek, a média, a közösség és egyebek. :(
2011. máj. 24. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
100%
Én most leszek 14.Fél éve vagyunk együtt a barátommal. Nem értem mi van...Attól még, hogy csókolózunk, elmegyünk sétálni kézen fogva és ölelkezünk, attól még nem muszáj b*szni is...Lehet, hogy egy-két lány ezt csinálja, de van akinek van esze és nem lépi túl a határt...De még ezt is le ribizitek...nem értem mért...És igen, volt,hogy együtt aludtunk, mert szilveszterkor itt aludt, de semmi sem történt...Volt csók, de több nem...Van eszünk, nem értem ez egyből mért ribiség....
2011. máj. 24. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
79%

15 éves vagyok, a barátommal több mint másféléve vagyunk együtt.Igen leis feküdtünk.éésss? Szerelemből volt.nembántam meg és soha nem is fogom,nemvagyok ribanc és ennyi-.-

Amugy az ,hogy 12-13 évesen már szexelnek az igen elég gáz.

Bár az a leggázabb mikor egy 16 éves teherbe esik,mert lefeküdni tudott a csávóval,de védekezni már nem;) Csinálja,de legalább védekezzen. Ha én tudok 15éves létemre minden egyes alkalommal,akkor ne ,hogymár ők ne tudjanak.

2011. máj. 24. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!