Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csinál egy 12-13-14 éves...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csinál egy 12-13-14 éves csaj a barátjával?

Figyelt kérdés

Vagy fordítva? Srác a barátnőjével?

Lehet h én voltam éretlen 12 éves koromban, de én még akkor nagyon nem pasiztam...


2011. máj. 24. 16:24
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
80%
Beszélgetnek, viccelődnek, sétálnak, filmet néznek, együtt tanulnak, kirándulnak, megajándékozzák egymást, esetleg csókolóznak. Gondolom én, bár én már nem ebben a korosztályban mozgok.
2011. máj. 24. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:

Az a durva, hogy a 13-14 éveshez ugyanilyen korú fiút képzelünk el, de sokszor kiderül, hogy már bőven nagykorú, erősen pedofil hajlamú barátjuk van.

Amikor úgy kezdik, hogy 17 vagyok, és már 4 éve vagyok a pasimmal, aki 25...

2011. máj. 24. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
70%

A mai 12-13-14 évesek sajnos sokan egyre többmindent, amit nem kellene.

Igaz, nekem is volt 14 évesen barátom, mi sétáltunk, fagyiztunk, hülyéskedtünk, bicikliztünk, sétáltatuk a kutyámat, ültünk a parkban, esetleg kézfogás. De semmi olyet, ami nem illik egy 14 éveshez, és nem vittem fel a szobámba!

17/L

2011. máj. 24. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim válasza:
68%

12 évesen ittam vele,13 évesen pettingeltünk,14 évesen szexeltünk.

Jöhetnek a megvetések,egy fiúval csináltam mindezt,mára ő lett a férjem.

2 gyermekes anyuka.


29/N

2011. máj. 24. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
amit az első írt azzal a különbséggel,hogy biztosan smaciznak
2011. máj. 24. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
47%
mindent, amit a srác kér tôle, csak éppen nem élvezetbôl, hanem mert így akar szeretetet kicsikarni...
2011. máj. 24. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
56%
nekem 12 évesen 27 éves nőm volt. Pettingeltünk, ő tanított szexre, de nem lett belőle baja, mert a mai napig nem derült ki
2011. máj. 24. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:

16:31, sajnos nem ez a tipikus azért... Nektek így jött ki, és ez gyönyörű is, igazi romantikus gyerekszerelemből lett házasság, de sajna nem hiszem, hogy a rengeteg utcán nyalakodó, titokban szexelő tizenéves ugyanígy jár...


Amúgy nekem 16 évesen volt először pasim, mi sétálni jártunk, meg közös volt a hobbink (rajzolás), de nem történt semmi komoly...

2011. máj. 24. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
77%

Ezek a mai "tinik" sajnos mást nem tudnak, csak fiúzni. Nem lettek megtanítva arra, hogy az nem büszkeség ha 14-15 évesen már barátjuk van és együtt is alszanak. Az ilyen lányok többnyire kis ribik. A szüleiknek kellett volna beléjük nevelni, hogy ne legyenek ribancok, és ne azzal akarjanak felvágni a barátnőiknek, hogy "nekem már 5 barátom volt míg neked egy sem..ciki vagy". Szerintem az a ciki, hogy a 14 éves lányok csúnyán szólva b*szassák magukat, fiatal, vagy pont hogy idősebb fiúkkal/férfiakkal, és ezt a szüleik hagyják. Mert az a fiú, akiben megbíznak a szülők, biztos nem csak legózni akar, hanem minél több csajt akar meghúzni. Úgyhogy nekem meg van a véleményem ezekről a "járásokról" és a 2 hetes "szerelmekről".

Egy 19 éves lány

2011. máj. 24. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%

Nem egy osztálytársam van akik úgymond csak azért pasiznak,hogy megb*ák őket.És ezt ők mondták,illetve felajánlotta az egyik egy srácnak,hogy "Ha szerzel nekem munkát a szüleid boltjában akkor lefekszek veled".Ők vágnak fel,hogy mennyi pasijuk volt,a pasik méreteit ecsetelik és lenézik azokat akiknek vagy nem volt még senkijük ilyen idős korban vagy csak 1-2.

13/L

2011. máj. 24. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!