Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy szólítsak meg egy lányt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy szólítsak meg egy lányt az utcán?

Figyelt kérdés

F/15

ma is taliztam egy nagyon szép lánnyal és nem tudtam hogy hogy szólítsam meg


2011. máj. 21. 19:04
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Lajos vagyok a hegyről, aki beteszi egyből!
2011. máj. 21. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
na ez engem is érdekelne, ugyanis rájöttem, hogy nekem az utcai ismerkedés lenne a nyerő, annyi szép kis csajszit látok, áááh és sajnos nem mertem még egyet sem leszólítani és állandóan bánkódom emiatt
2011. máj. 21. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Tök mindegy, a külsődön múlik minden.
2011. máj. 21. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
akkor én már esélytelen vagyok :(
2011. máj. 21. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg, hogy hazakísérheted-e ha azt modja meg hát, akkor nyerő vagy nálla.
2011. máj. 21. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Utcai leszólításhoz alapból egy jó kocsi kell, amiből flegmán kiszólsz a kiszemeltnek. Autó nélkül 50%-ban veszett ügy, kivéve ha most másztál elő a Head&Shoulders reklámból, (és nem a korpás változatéból).


A "gyalogos" sikerhez még a márkás cuccok, sok pénz, jó duma bármilyen kombinációja is szükséges, de ebből a háromból legalább kettő.


Ezek nélkül kalap-kabát.

2011. máj. 21. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Ha idösebb lennél akkor mondhatnád, hogy "szia neharagudj, bmw-m van, új khhmmmm akarom mondani eeeejjjj de szurnám a fosódat"
2011. máj. 21. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Szia! Aranyos lánynak tűnsz. xy vagyok és te?
2011. máj. 21. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

ne legyetek már ennyire frusztráltak és irigyek a gazdagokra. semmi nem múlik a pénzen és nem kell szupermodellnek lenni.

aki tökös, az felszed egy csajt, aki meg gyűlöl mindenkit, akinek bmw-je van, az csak ebben talál kifogást arra, hogy neki miért nincs csaja, aztán hazamegy wowozni.


oda kell menni és megmondani, hogy szia, hogy hívnak, mosolyogni, jófejnek lenni.

ha elküld, mi van?

gondolom sokan félnek attól, hogy ciki, és ezért nem merik. na az ilyeneknek soha nem lesz csajuk, mert nem mernek semmit sem.

2011. máj. 21. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
hát amúgy utcán nem a legjobb
2011. máj. 22. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!