Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan szólítsak le egy lányt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan szólítsak le egy lányt a suliban aki tetsszik?

Figyelt kérdés
16 éves vagyok. És figyelek egy csajt a suliban. De semmit sem tudok róla.
2011. ápr. 29. 22:29
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
először is mosolyogj rá (úgy értem, amikor rád néz, nézz mélyen a szemébe és mosolyogj), aztán meg kezdeményezz beszélgetést... aztán már jön magától
2011. ápr. 29. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Odamész hozzá, és megkérdezed, hogy: Nem láttad melyik terem felé mentek az osztálytársaim? Aztán szépen bemutatkozol. Bocsi, de több ötletem nincs így hirtelen.
2011. ápr. 29. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

menj oda hozzá, nem veszíthetsz semmit.

Szegedi vagy?

2011. ápr. 29. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Jó a segged, kő kóla?


Na jó, ha meg nem vagy parszt odamész és bemutatkozol, szóba elenyedsz, merj lépni

2011. ápr. 29. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:

Én 14 éves lány vagyok, magas és elég közvetlen, és észrevettem hogy egy srác gyakran van a látásteremben, és olyan furán néz, és manapság egyre többet jön oda hozzám, és elkezdett piszkálni is és a barátnőmön keresztül érdeklődik irántam,

Nekem ez nagyon bejön szerintem próbáld meg ezt a technikát és így felkelted a figyelmét =)

2011. ápr. 30. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Szerintem ha tény semmit nem tudsz róla kövesd tudd meg melyik osztályba jár és próbálj meg egyre többet a közelébe lenni vagy legalábbis mosolyogj rá :) ha észreveszed viszonozza próbálkozz :) sok sikert :3
2011. ápr. 30. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek =D
2011. ápr. 30. 15:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!