Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez az alfa-hím dolog most...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez az alfa-hím dolog most hogy van akkor?

Figyelt kérdés

Mindenhonnan azt hallom, h evolúció, meg biológia, hogy a nők az alfa-hímeket keresik, bla bla...

De a valóságban azt látom, hogy a tipikus nők kedvencei kevés kivételtől eltekintve egyáltalán nem jó kiállású erős valakik, és legkevésbé sem tekintélyt parancsolóak...


Akkor most nem lehet, hogy valami hiba van ebben az alfa-hím teóriában? Valaki magyarázza el, köszi


2011. máj. 16. 22:59
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

14:40

Szerintem meg csak kihasználta az adott lehetőséget. A másik nem foglalkozott mással, csak a testépítéssel, ez volt a mániája a lánnyal nem törődött, nem érdekelte, minden más fontosabb volt nála. Dobta is később a nő. Én megértem. Én is dobtam volna a pasit egy olyan kedvéért, aki viszont foglalkozik velem.

Eltekintve bárki példájától: Mindegy is, hogy éppen magas, alacsony, kövérkés, vékony, rendes, vagy éppen nem túl kedves, valamiért szívesen bízzák rá magukat a nők.

A legtöbb nő szívesebben van egy nem túl izmos, jó eszű, jó humorú, talpraesett, vagány pasival, mint egy mafla hústoronnyal.

2011. máj. 17. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Na de azt emós gyerek sem túl jó példa a tekintélyparancsoló megjelenésre, ha már a példáknál tartunk. :D

De nem is a tekintélyparancsoló kinézet számít, maximum első ránézésre. Hosszabb időtávon inkább az, hogy ki az örök vesztes és ki nem az. Ki az, aki mellett biztonságban érzem magam, aki képes fenntartani, megvédeni a partnerét, vagy később a családját, ki az, akire lehet támaszkodni, ha baj van, aki ha kell harcol értem és azért, ami jár neki.

2011. máj. 17. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!