Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez az alfa-hím dolog most...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez az alfa-hím dolog most hogy van akkor?

Figyelt kérdés

Mindenhonnan azt hallom, h evolúció, meg biológia, hogy a nők az alfa-hímeket keresik, bla bla...

De a valóságban azt látom, hogy a tipikus nők kedvencei kevés kivételtől eltekintve egyáltalán nem jó kiállású erős valakik, és legkevésbé sem tekintélyt parancsolóak...


Akkor most nem lehet, hogy valami hiba van ebben az alfa-hím teóriában? Valaki magyarázza el, köszi


2011. máj. 16. 22:59
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Akik az evolúcióval meg a biológiával dobálóznak legtöbbször laikusok, és tulajdonképpen nem értenek a témához, csak valahol olvastak valami ilyesmit, és ha "ció"-ra végződik valami szavuk, okosnak hiszik magukat.


Persze valami biztos van ebben a dologban, a kulcs tán a lokális szimmetriasértés lehet.

2011. máj. 16. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Nem feltétlen a testi felépítés számít. Kiállás, magabiztosság, ugyanúgy lehet tekintélyt parancsoló.
2011. máj. 16. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
De ha nincs fizikai erőd akkor egyáltalán nem tudsz tekintélyt parancsolni, és akkor mitől lesz valaki "alfa", ha nem ettől? Úgy értem szép és jó, ha valaki határozott, de ha gáz vagy balhé van, akkor csak ennyi nem elég...
2011. máj. 16. 23:35
 4/12 anonim ***** válasza:

"De ha nincs fizikai erőd akkor egyáltalán nem tudsz tekintélyt parancsolni, és akkor mitől lesz valaki "alfa", ha nem ettől?"


Egyátalán nem kell fizikai erő ahhoz hogy vki domináns legyen(esetleg az állatoknál).

Az emberi társadalomban a dominanciát a pénz és a kapcsolati szálak határozzák meg.Minnél több pénzed van annál magasabban állsz a rangsorban,minnél magasabban állsz a rangsorban annál jobban tapadnak a nők.Mert a nők ösztönszerűen ahhoz a férfihoz húznak aki jobb életfeltételeket tud biztosítani számukra.


Példa a dominanciára:

Hiába van egy kigyúrt szupermen aki meg akar verni,ha nekem van pénzem felbérelni 10 verőembert aki ezt a szuperment péppézúzza.Tehát minél több pénze van az embernek annál erősebb és dominánsabb.

2011. máj. 17. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Nem is tudom. Nekem ez a kifejezés (bár nem nagyon szeretem) vezéregyéniséget takar, aki határozott, erőt sugároz, magabiztos, célratörő. Attól függetlenül, hogy mennyire izmos, vagy jó kiállású. Ha igazam van, akkor az ilyen pasik sok nőnek bejönnek. Persze ez is inkább általánosságban igaz, nem mindenkinek ez tetszik.
2011. máj. 17. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

23:35

Nem az állatvilágban élünk! A fizikai erő sokszor semmit nem ér. Hiába vagy kigyúrt, ha amúgy nyuszi vagy, vagy nem tudod feltalálni magad minden helyzetben, vagy ha egy pár ügyes szófordulattal le lehet szerelni. Az emberek között a dominanciához egyre kevésbé van köze a muszkliknak.

2011. máj. 17. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Mondok egy megtörtént példát: Kigyúrt, testépítő csávó kissé elhanyagolta csini, szép asszonykáját, egy vékony, nem túl sportos, de nagydumás srác résen volt, le is csapott rá. Jó sokáig folytattak viszonyt, mire a keménycsávó rájött, jól el is verte a másik srácot. A srác kicsit kezelgette a monokliját, meg pár hétig napszemüvegben járt, de az asszonykával ezután is ugyanúgy hetyegett tovább, csak ezután diszkrétebben.

Akkor most ki volt lúzer, meg ki az alfahím? :D

2011. máj. 17. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Utolsó: az általad leírt esetben egyik sem volt egyik sem szerintem. A vézna gyerek viszont ettől nem lett alfahím, csak egy sunyi görény.


Azért írtam ki a kérdést, mert én sem tudom meghatározni, hogy ki számít "alfahímnek", csak tapogatok magam is....


Ok, elfogadom hogy nem az izomzathoz van köze. De nekem akkor sem áll össze a kép valahogy.

Példát mondok: Egy 40 kilós emós gyerek mivel tud tekintélyt parancsolni ha bemegy valahova? A külsejével semmiképpen sem. Kívülről meg nem látszik, hogy milyen a viselkedése....

2011. máj. 17. 14:40
 9/12 anonim ***** válasza:

Az emós teljesen rossz példa, mert 1) nem jár kocsmába:)) 2) inkább öngyi lesz, minthogy valakinek nekimenjen:)


Ezt félretéve mondok én egy másik példát:

tagbaszakadt kissé kötekedő ember, odajött egy főleg lányokból álló csoportunkhoz. Velünk volt három fiú, ebből 2 kb szótlanul nézte, és próbált nem odafigyelni, hátha elmegy magától. A harmadik viszont elment vele a csoporttól messzebbre, és beszélt hozzá teljesen nyugodtan, végül pedig leszerelte.


Nem történt ökölharc, nem volt semmi agresszió, mégis (vagy pont ezért) dicséretes, és férfias volt a kiállása és viselkedése(megjegyzem ez a harmadik úriember évek óta folytat küzdősportokat, de nem látszik a felületes szemlélőnek).


Szóval ki az alfa hím?

Valaki, aki férfias, magabiztos, van kiállása, vezető személyiség (csapatvezér).

Ha nincs is rajta annyi muszkli, az ember bármikor rábízná magát. Kigyúrni szinte bárki ki tudja magát, de vezetőnek születni kell.

2011. máj. 17. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Ha arra gondolsz hogy miért az SP meg mizubVzi féle műfickókra gerjednek a mai tinik azt én se tudom, de eltelik 1-2 év és majd rohadtul fogják szégyellni ezt.

Amúgy szerintem elég összetett kérdés hogy mi tetszik a nőknek és hogy kinek mi az alfa. Az tuti hogy sokan a magas, széles vállú fazonokat bírják, de ezt azért tudja űberolni egy nagyon jó humorú, intelligens kevésbé jóképű fickó szerintem...

2011. máj. 17. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!