Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 13 éves vagyok és 11cm a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

13 éves vagyok és 11cm a péniszem merevedésnél és ez kicsi vagy átlagos?

Figyelt kérdés
Hello tudom hogy most csomóan azt fogják írni h hülye vagyok stb vagyok meg minden meg hogy nekik félbe hajtva 40cm de léci értelmes válaszokat csak hogy átlagos vagyok e vagy későn érő.
2011. máj. 11. 17:29
1 2 3
 21/25 anonim válasza:
KICSI xD
2011. máj. 11. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 Köcsögduda válasza:

HÁ-HÁ de sz.ar vagy egy átlagos embernek 3 évesen már min 30cm, törpe p.öcs fogsz maradni, esetleg ha egy busz után kötöd a töködet akkor talán még nőhet 1-2 cm...

Am ez a kategória 18 éven felülieknek van nem pedig az óvodának, inkább húzzál vissza legózni


De most komolyan 13 évesen nincs jobb dolgod, mint a p.öcsödet méregetni meg minden hova ezt kiírogatni hülye gyerek :)?

2011. máj. 11. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 Köcsögduda válasza:

Most olvasom, hogy még kamuzol is, hogy már voltál csajjal hagyuk már kis szaros vagy még :D

Egyébként itt van egy haverod is ő is azon görcsöl, hogy 15 évesen neki 12 cm gyönyörűek vagytok mondhatom, nem a méretetek a szánalmas hanem, hogy ezzel foglalkoztok ...

2011. máj. 11. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:

Szia!

Nézd,13 évesen nem lehet még 20 centis a péniszed. Ez az egyik.

A másik dolog pedig az, hogy 13 évesen ne ezzel foglalkozz,hanem játszál.

Lényegtelen hogy kinn a szabadban vagy a gépen,csak játszál.

Nagyon-nagyon fiatal vagy még ,hogy ezen gondolkozz.

Én most 27 éves vagyok,lány,de 13 évesen én még Barbiztam. 16 éves korom után kezdtem el fiúzni. Szóval te mint fiú még nagyon ráérsz ezzel törődni.

2011. máj. 16. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim válasza:
Szia, nekem van egy elé ciki történetem 7.-be nekem is kb 12cm volt többieknek 15cm körül rá 1 évre 21 cm lett a testeddel nem arányos méretű a pénisz
2019. febr. 2. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!