Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 13 éves vagyok és 11cm a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

13 éves vagyok és 11cm a péniszem merevedésnél és ez kicsi vagy átlagos?

Figyelt kérdés
Hello tudom hogy most csomóan azt fogják írni h hülye vagyok stb vagyok meg minden meg hogy nekik félbe hajtva 40cm de léci értelmes válaszokat csak hogy átlagos vagyok e vagy későn érő.
2011. máj. 11. 17:29
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
Átlagos.
2011. máj. 11. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
meg a gumiqurva sem :))
2011. máj. 11. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
és kivel vesztetted el? egy 10 évessel? nevetséges.... és még büszke is vagy rá. tudod mi az a védekezés, vagy jól teherbe is ejtetted a csajt? vagy ő még nem menstruál?
2011. máj. 11. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
Idióta kispö.cs :D
2011. máj. 11. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
ez a kérdés vagy fake,vagy ez csak egy átlagos dicsekvő cigánypurdé
2011. máj. 11. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:

Nem értelek, te még sose nézted meg, hogy a többi osztálytársadnak, vagy a barátaidnak mekkora és milyen? Ez hihetetlen. A végén meg tele vagytok gátlásokkal, ez nem normális!

A tied a legjobb, mert átlagos.

Mindenkinek az a legjobb, ami átlagos, mert abból van a legtöbb. Az átlagosból van a legnagyobb választék, beleértve a lányokat is.

2011. máj. 11. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
Mellesleg egy nyelvtankönyvet a kezedbe vehetnél!
2011. máj. 11. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
Aztán tudod ki hisz el, h 13 évesen nem vagy szűz! Ha ez meg mégis igaz, akkor meg elég szomorú a történeted! Szánalmas vagy angyalom! 13 évesen még játssz a G.I. Joeval, meg a kisautókkal!
2011. máj. 11. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:

"meg hogy nekik félbe hajtva 40cm " ezen szakadtam és k.urvára leszartam hogy 13 éves vagy mert ilyet áhh :'D hatalmas.


DE EZT NEM KELLET VOLNA :


"má rég nem vagyok szűz szal neked se kell beszólógatni..." nos attól nem leszel, se több, se jobb hogy ezt megosztottad velünk csupán csak azt közölted, hogy berakhatunk egy olyan halmazba, hogy esetleg irtani való cigány vagy.


11 cm háát kicsit kisseb mint az átlag de nem az a lényeg mekkora (f@szt nem),hanem hogy hogyan verik be a szöget !

2011. máj. 11. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
13 évesen szerintem egyáltalán nem kicsi :) Lány vagyok, nem tudom, hogy fog e még nőni, de szerintem igen. 24L
2011. máj. 11. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!