Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Szerintetek szánalmas...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Szerintetek szánalmas ha egy fiú a gyúrós dolgaival vág fel nektek?

Figyelt kérdés
2011. máj. 2. 19:42
 1/9 anonim válasza:
Eléggé! Hidd el nagyon gyorsan meglehet unni..
2011. máj. 2. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Valamilyen szinten nem, mert aki testedz, annak elismerés, mert megszenved érte!! :)
2011. máj. 2. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Igen
2011. máj. 2. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Jó az elismerést azt nem azért kapja mert beszél róla! Hiszen akkor a teste magáért beszél. Am szerintem is szánalmas:)
2011. máj. 2. 19:50
 5/9 anonim ***** válasza:
az még szánalmasabb h ha egy másik fiúnak kezd el vele keménykedni >.<
2011. máj. 2. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
az
2011. máj. 2. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Az exem odáig lenne egy ilyenért.
2011. máj. 2. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Első néhány randi alkalmával, ha érdeklődöm mit szokott csinálni szabadidejében és elmeséli, hogy el szokott járni gyúrni, mert fontos számára ez, az oké... De hosszútávon nem tudnám elviselni, ha azt kellene hallgatnom, hogy ő milyen gyakran jár gyúrni és konkrétan miket szokott csinálni edzés közben. Ne azért csinálja, hogy utána büszkélkedjen vele előttem és / vagy a haverjai előtt, azért csinálja, mert neki ez fontos. És ha neki fontos, akkor ne zengjen nekem erről ódákat.

Szerintem a pasik sem szeretik, ha a lányok arról beszélnek órákon keresztül, hogy milyen jó volt a fodrásszal beszéletni, vagy hogy milyen jó, új kezelést kaptam a kozmetikustól vagy hogy milyen jó 'shopping-körúton' voltam a barátnőimmel. Ez kb. ugyanolyan dolog:)

16/L

2011. máj. 2. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

"Valamilyen szinten nem, mert aki testedz, annak elismerés, mert megszenved érte!! :)"


És mégis ki a f.sz kényszeríti rá őket. Soványan már nem is kell férfiszámba venni az embert.

Amúgy igen, ez elég szánalmas dolog, hogy csak ezzel tud felvágni. Pont mint az üres fejű ostoba pláza p.csák, akik azt hiszik, hogy a jó külső minden.

Az pedig tényleg sokkal szánalmasabb, ha egy másik fiúnak próbál felvágni. Sok ilyen gyúrós buznyákot ismertem. Sok elcseszett kisebbségi komplexusos idióta, akik azt hiszik, ha mindenféle szarral tele lövik magukat és természetellenes, visszataszító izmot növesztenek, akkor lesznek valakik. De nem baj, sok felszínes ribancnak bejönnek az ilyenek. Gondolom egy normális csajnak nem elsődleges szempont, hogy úgy nézz ki, mintha most szöktél volna meg az anatómiai atlaszból.

2011. máj. 2. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!