Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek a barátnőmmel?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek a barátnőmmel? (tovább lent)

Figyelt kérdés

Van egy fiú aki tetszik nekem a suliban...de a barátnőm mindig össze akar hozni vele (pl. oda akar menni hozzá és megmondani neki kerek perec, hogy tetszem neki). Én viszont nem szeretném, hogy a fiú szerencsétlennek nézzen , hogy a barátnőmet küldözgetem oda hozzá. Próbáltam már beszélni vele de ő nagyon a fejébe vette ezt a dolgot. Nagyon jó barátnőm és nem szeretném elveszíteni...:S

Szerintetek mit tegyek?:)


2011. ápr. 29. 22:38
 1/4 anonim ***** válasza:
Mondjuk menj oda hozzá Te....
2011. ápr. 29. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nem vagyok az a kezdeményezős típus :S
2011. ápr. 29. 22:43
 3/4 anonim ***** válasza:
Akkor küldj EGYÉRTELMŰ jeleket a fiú felé.. Ha Ő sem az a tipikus tutyimutyi tizenéves, és te is bejössz neki, akkor kezdeményezni fog.
2011. ápr. 29. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Jó akkor ne csinálj semmit, csak várd a csodát. Nem értem, hogy a barátnőd miért csinálja ezt. Mi az, hogy a fejébe vette? Semmi köze a te szerelmi életedhez. Milyen barátnő az, aki nem gondol arra, hogy a másiknak akár kellemetlenséget is okozhat a kis akcióival? Pedig jobb lenne, ha határozottan leállítanád, mert ha egyfolytában a srácon lóg, hogy összehozzon vele, akkor először őt, aztán téged is meg fog utálni és akkor már nem sok mindent tehetsz.

Nekem is volt egy ilyen nem normális csaj osztálytársam, aki folyton össze akart hozni valakivel. Csak egyszer kellett kőkeményen leugatnom és többet nem csinálta.

2011. ápr. 30. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!