Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mitől lehet ilyen sárgás...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mitől lehet ilyen sárgás fehéres folyásom?

Figyelt kérdés
Nem fáj semmim meg nem is viszketek,csak folyik.Ez mitől lehet?
2011. ápr. 29. 17:25
 1/10 anonim ***** válasza:
Tisztulsz.
2011. ápr. 29. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Ugorjunk neki mégegyszer a kérdésnek.
2011. ápr. 29. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Gomba gyanús.
2011. ápr. 29. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Hát hogy kérdezzem még más hogy? :(
2011. ápr. 29. 17:30
 5/10 A kérdező kommentje:
De egyszer volt már és akkor viszkettem is nagyon meg azóta csak itthon megyek le wcre. Máshol elkaphattam volna még vagy máshogyan? :O óóóóó nem szeretném!
2011. ápr. 29. 17:35
 6/10 anonim ***** válasza:

Én bárhol megyek wc-re, de csak itthon ülök rá. És csak itthon fürdök a saját mindig tiszta törölközőmmel, nekem is volt már ilyen.

Tanács: Kezeltesd ki először, utána pedig otthonon kívül ne ülj le más wc-re, ne fürödj máshol és ha fiúval vagy mond hogy mosson előtte kezet és csak gumival ezekkel el lehet kerülni az ilyesmit. Ha pedig közös fürdőkbe mész, akkor vagy elkapsz valamit vagy nem.

2011. ápr. 29. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Jobb ha orvoshoz mész.
2011. ápr. 29. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

A kérdésedből gondolom, fiatal lány lehetsz. Tehát elmondom a következő tanácsokat.

-Érdemes nőgyógyászhoz fordulni, ő mondja meg, hogy az a fajta folyás, ami neked van, természetes-e vagy sem. Régen (16 éves lehettem) elmentem dokihoz a folyás miatt. Ő azt mondta, az átlátszó folyás természetes dolog, ha erős sárgás vagy barnás színű, az bizony nem jó jel.

-Egyél sok natúr joghurtot, még ha nem is szereted. Nem kötelező sokat enni belőlük egy nap, de ezek nagyon sokat segítenek a folyás ellen. Sőt, gombamegelőző ill. gombaölő hatásúak is

-Gyógyteák segítségével is megszüntetheted ezeket. Mivel a tisztítóteák azzal járnak, hogy sokat kell vizelned tőlük, ezért CSAK akkor fogyaszd el ezeket, ha egy nap sokat tartózkodsz otthon, pl. a hétvégén, ha nem mész iskolába, partira vagy valahova.

Tisztítóhatású gyógyteák: csalánlevél (enyhe vizelethajtású) és zsurlótea (erős vizelethajtású). FONTOS, hogy a zsurlóteát SOHA ne idd magában, mert állítólag mérgező. Tegyél hozzá, mondjuk diófalevelet, amik a pattanásokat szünteti meg.


Nálam ezek a teák sokat segítettek. Alig van pattanásom az utóbbinak köszönthetően. Folyásom is alig van! Van olyan nap, hogy nincs, van olyan, hogy kevés!


Remélem, sokat segítettem neked! :)

2011. ápr. 29. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Nem vagyok olyan fiatal! :) Csak utánna néztem ezeknek a folyás dolgoknak de nem jutottam sokra mert mindenhol máshogyan volt leírva.Ezért gondoltam hogy olyanoktól kérek tanácsot akik átszenvedték úgyanezt! Köszönöm szépen a válaszaitokat! meg próbálom ezt a joghurtos gyógyteás dolgot! Még ha nem is szeretem a natúrjughurtot! :) És ha nem jön be akkor megyek orvoshoz!

Köszönöm még egyszer mindenkinek! Szép napot nektek!

2011. ápr. 30. 11:36
 10/10 anonim válasza:
na egyetertek en igaz fiatalka vagyok 15 eves es nekem is van ilyen es sokszor nem is keves bar ez mondhatni nem vlmi gusztusos ugymond undi ! : | en eloszor megijedtem h mitol van ilyen sok ! es meg hoza tanultuk is h ez lehet kulonfele gombas betegseg vagy huvelyi meg iesmik szal elege megiettem enis , de nekem nem viszketett sose :)
2011. máj. 3. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!