Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Enyhe fehéres folyásom van...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Enyhe fehéres folyásom van fogamzásgátló mellett. Ez jelenthet valami problémát, vagy hogy terhes vagyok?

Figyelt kérdés

második levelet szedtem most be. első levél alatt szokásosnál szárazabb voltam, folyásra sem emlékszem. a második levél alatt viszont szinte végig volt kicsivel talán több mennyiségű, mint amikor még nem szedtem tablettát. ugye ez nem jelenti azt, hogy gond lenne? amúgy most van a 7 napos szünetem 3. napja, szóval lassan meg kéne jönnie...


köszi a válaszokat előre is.


2009. szept. 29. 21:57
 1/4 anonim ***** válasza:
nem, ez azt jelenti hogy paranoiás vagy.
2009. szept. 29. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
az biztos:DD de egyelőre nem tudok teljesen bízni a tablettában:)
2009. szept. 29. 22:01
 3/4 anonim ***** válasza:
Elvileg minden egészséges menstruáló nőnek van fehérfolyása... szóval sztem semmi gond nincs...
2009. szept. 29. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én is szedek tabit, és van itt ott fehér folyásom, de ez normális.
2009. szept. 30. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!