Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Kerdezhetem a faszimat a volt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kerdezhetem a faszimat a volt csajarol?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 22. 23:31
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
kérdezheted srácokat ez nem zavarja. csak téged fog zavarni ha megtudsz rola dolgokat. vagyis ez ajellemző h utána a fejéhez vágod h mert vele igy emg ugy csináltad és velem mért nem vagy képes. vagy neked szarul esik majd amiket elmesél max ezért nem szeretünk a volt csajokrol beszélni
2011. ápr. 23. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
Hát igen nekem is megfordult a fejemben h azért elég durva h "faszimnak" hívod....
2011. ápr. 23. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:
Mert? most így jött....
2011. ápr. 23. 20:57
 14/19 A kérdező kommentje:
Hogyan kellene szólítanom??
2011. ápr. 23. 21:39
 15/19 anonim ***** válasza:
A faszim, a csávóm stb megnyilvánulásokat csak az éretlen kis tinip*csák használják, mert ostobák :) Elég lett volna úgy hívnod h "barátom, pasim, fiúm....." még ezek is szebbek. Te tényleg nem szereted őt ha még vissza is kérdezel :)
2011. ápr. 24. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 A kérdező kommentje:
Szeretem, csak azt nem hiszem el, h O szerete engem...
2011. ápr. 24. 19:21
 17/19 anonim ***** válasza:
Jólvanna elhiszem, hogy szereted :) Ha már valakin azt érzed, hogy hááát nem is tudom.... lehet nem szeret? akkor már bajok vannak. Ez persze nem mindig igaz, mert vannak olyan fiúk akik nagyon is szerelmesek de egyszerűen nem tudják kimutatni... lehet úgy érzik, hogy ők nagyon is kimutatják, mégsem az jön le. Vannak akik meg egyszerűen képtelen bármilyen érzelem kimutatására. Miből gondolod, hogy a te párod nem szeret?
2011. ápr. 25. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 A kérdező kommentje:

Mert eleve tizenevvel idősebb ...... De nagyon jó ember!!

Csak nehéz elhinni, h egy sikeres felnőtt ember szerethet.

Felek, h csak élvezi, h vki balvanykent imádja..... :(

2011. ápr. 25. 08:30
 19/19 anonim ***** válasza:
Hát az elképzelhető. Inkább ne éld magad bele nagyon a hosszútávú kapcsolatba, ha látja, hogy nem akarod nagyon magadhoz láncolni még az is elképzelhető, hogy mégis sokáig együtt maradtok :) De soha nem lehet tudni, azért mert idősebb még lehet szerelmes.
2011. ápr. 25. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!