Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez jelent e valamit a fiú...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez jelent e valamit a fiú részéről vagy csak én értem félre?

Figyelt kérdés
van egy srác tetszik nekem.Régóta ismerjük egymást,a család egyik nagyon jó barátja.Szemeztünk többször,midig kedves velem,mosolyog rám,néz engem,bókol,és mikor magyaráz valamit akkor csak néhány cm van közöttünk és nézi a szememet meg a számat.
2009. márc. 5. 11:38
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
hát az h nézi az arcodat,az a minimális odafigyelés jele..az kötelező egyébként...ha beszélek vkihez a szemébe nézek...ha meg más beszél,akkor én is legtöbbször a száját nézem...ettől függetlenül lehet h tetszel neki,biztos jelent vmit ha mosolyog mindig és bókol:)
2009. márc. 5. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Valami van, de nem az igazi!


Valami lessz, de kérdés ő lessz az igazi?


Az embernek van metakommunikációja, de soha ne felejtsd, hogy a verbalis kommunikáció is egy lehetőség, ami kevésbé félreérthető!

2009. márc. 5. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szia!


Azok amiket leírtál egy jó barátság alapelemei. Egyébkétn akivel nagyon jóba vagyunk, megengedjük, hogy közelebb álljon hozzánk, és a száját figyeljük. Természetesen ez nem zárja azt ki, hogy ne tetszenél-e neki.


Ha gyakran hozzád ér, igazgatja a ruháit, haját ha hozzád beszél szintén lehet tetszésre utaló metakommunkikációs jel.


Azért ezeket ne vedd kézpénznek! Ha tetszik hívd el valahova és akkor szépen lassan kialakulnak a dolgok.


Sok sikert!


-Tündérlány(17)-

2009. márc. 5. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

A szemezésen kívül amiket leírtál az nálam legalábbis elég általános főleg annál a 4-5 lánynál akivel különösen jóban vagyok mégsem fűzök egyszerre 4-5 lányt...vagy lehet h mégis csak én nem tudok róla?:P mind1

Ha elég bátor vagy legközelebb ha ilyen közel vagytok egymáshoz nyomj egy puszit a szájára ebből jó nagy meglepődés lesz;)

De ha ez szerinted nem járható út akkor válaszd a "hagyományos" elmegyünk valahová aztán vagy kialakul valami vagy nem utat:P

2009. márc. 6. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!