Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Ti mit értenétek azon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ti mit értenétek azon ha egy srác azt mondja hogy: "Nincs semmi bajom veled. "?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 22. 18:35
 1/7 anonim ***** válasza:
Attól függ minek a hatására mondta ezt és ki nekem ez a srác. Kérdésre válaszolt? Vagy bepróbálkoztál? Vagy veszekedés utáni kibékülés volt? Nagyon nem mindegy.
2011. ápr. 22. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
bepróbálkoztam és haverom
2011. ápr. 22. 18:38
 3/7 anonim ***** válasza:
Huhh, így már nehezebb. Ezután semmit nem mondott, vagy ez előtt? Mert ha össz vissz ennyi volt a reakciója, akkor szerintem ez inkább pozitív, mint negatív.
2011. ápr. 22. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Szerintem meg bepróbálkozásra ez negatív mert ezzel próbálja azt magyarázni hogy nem akar összejönni veled, de ettől függetlenül nincsen veled semmi különösebb baja, egyszerűen csak nem akar veled komolyabb kapcsolatot
2011. ápr. 22. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
hát ez van hogy Ő a barátnőmbe szerelmes. aztán elmondtam neki hogy mi van és ő ezt mondta..
2011. ápr. 22. 18:47
 6/7 anonim ***** válasza:
már előre tisztázza hogy ne legyen harag a visszautasításból,nincs semmi bajom vele,de....
2011. ápr. 22. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
nem utál nem is szerelmes beléd. nincs semmi baja veled. nincs veled problémája.
2011. ápr. 22. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!