Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csinálnál a helyemben?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csinálnál a helyemben?

Figyelt kérdés
A volt barátomtól gyakorlatilag undorodom, mert nimfomán és olyan dolgokat képzel rólam, amilyen soha nem voltam/vagyok/leszek. A jelenlegi párom maga a tökély, mesében nem találhattam volna jobbat. Így evidens szakítani eszem ágában nincs vele, az életem fellendült és kivirult mióta velem van. Sokat változtam, ahogy ő is mindenki szerint jó irányba. Azonban, ha meglátom exem blogját, vagy valamilyen posztját idegbajt kapok. Leginkább azért, mert nagyjából az egész rólam szól, pedig már jójójójóóó ideje annak, hogy szakítottunk. Néha ezek olyan érzést keltenek bennem, mintha hiányozna a következőben pedig hányni tudnék egy fotójától is... (tudomkedvesdealényeg) Fogalmam sincs mit csináljak, hogyan tudnám ezeket a dolgokat elhessegetni? Barátom megért, hisz sokáig voltam vele együtt. Azonban én az egészhez úgy állok, hogy gyűlölöm azt az embert és minden szót ami hazug és kijön az száján...! Help....
2011. ápr. 20. 20:08
 1/3 anonim ***** válasza:

1. Ne nézegesd a blogját. 2. ne nézegesd facebook-on, töröld. 3. ne törődj vele mit gagyog rólad, rá fog unni, ebben biztos lehetsz.


És ne bánd h jártál vele, tapasztalatnak az is megtette nem? :D

2011. ápr. 20. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

1, nem nézegetem a blogját ;) más mutogatja meg másol, hogy 'hű ezt láttad' (ezt igazából már... khm... leszarom)

2, töröltem. akkor jöttek az sms-ek, amitől párom érthető mód felháborodott. Jó -> telefonszámcsere. Azóta 2x és még mindig néha?! Éjszaka közepén "épp eszembe jutottál" üzenet? :/

Lehet már paranoiás is vagyok, de ez azért... o.O"

2011. ápr. 20. 20:15
 3/3 anonim ***** válasza:

A helyedben maximálisan a párodra koncentrálnék, és a saját életemre!


Azaz sz@rd le!


Vagy írj te is egy blogot, amiben leírod h mennyire egy nagy mockosz kisz g*ci, kisz faccopó!

2011. ápr. 20. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!