Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mitől lehet ez a fájdalom?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mitől lehet ez a fájdalom? Tapasztalatok ezzel kapcsolatban?

Figyelt kérdés

Kb. 1 hete fáj ott, ha meg akar ujjazni a barátom. Nagyon kellemetlen, mert így szeretkezni sem tudunk. Lehetségesnek tartom, hogy valamilyen fertőzés (fölfázás, vagy gombás fertőzés /mindkettő szóba jöhet/) következménye, mivel éreztem, hogy viszket, meg azt is, hogy olyan kellemetlen ott néha. De ez már elmúlt. Már csak akkor fáj, ha szexuálisan akarunk érintkezni egymással.

Nemrég vesztettem el a szüzességemet, az első szex is fájt, de kibírható volt.

17/L


2011. ápr. 19. 23:01
 1/3 anonim ***** válasza:
Mivel csak most vesztetted el a szüzességed, még egy darabig fog is fájni, nekem is fájt. Úgyhogy gyakorlás :) Persze óvatosan, és ha esetleg nem vagy elég nedves, akkor használjatok síkosítót, mert ez is lehet még a probléma.
2011. ápr. 19. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nagyon ronda hasonlat, de ez ugyanaz, mint amikor az új cipő nyomja még a lábad. :) Annak az anyagának is hozzá kell szoknia a lábadhoz, idomulnia kell. De ezt csak több viselés után fogja elérni. Tényleg bocsánat, amiért ilyen csúnya hasonlatot mondtam, de ez szemléltet a legjobban. :)
2011. ápr. 20. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Szerintem nem ezzel van a gond, mert eddig az egyáltalán nem fájt, ha ujjazott. De mostmár az is fáj. :(
2011. ápr. 20. 10:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!