Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nemreg volt a parom szulinapja...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nemreg volt a parom szulinapja, talaltam egy olyan sms-t amiben egy csaj sms-t ir. Butasag ezen fenn akadni?

Figyelt kérdés

Nezegettem a parom telefonjat, csak marhasagbol olvastam az 1000 eves neki kuldott sms-eimet. Abszolut nem gyanakvasbol vagy valami. Nemreg volt a parom szulinapja, talaltam egy olyan sms-t amiben egy csaj (aki regebb, s szerintem most is szerelmes a paromba) sms-t ir, hogy Boldog szulinapot, meg valami csopogos idezet a baratsagrol...

Csalodtam, mert azt hittem a parom mindent elmond nekem, de ezt nem mondta el. Hiszen nem haragudtam volna ra emiatt, de igy utolag nagyon rosszul esik:(

Nem ertem miert nem mondta el:(kerdeztem, hogy miert kell egy ilyen semmieseget elhallgatnia, nem kaptam valaszt...utana azt kerdeztem, hogy hany ilyen elhallgatott dolog van meg a kapcsolatunkban, majd elment...

masfel eve vagyunk egyutt...

L-19


2009. márc. 1. 21:15
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:

Teljesen megértelek! Megértem, ha szarul esik... Én a kapcsolat elején közöltem az akkori barátommal, hogy ne hazudjunk, ne tikolozzunk egymás előtt, mindent mondjunk el, mert a kapcsolatban alap a bizalom és az őszinteség. De ő nem így tette, tehát 8hónap után szakítottunk... Bár nálunk kicsivel komolyabb volt, nem csalt meg, csak e-mailezgetett egy lánnyal a kapcsolatunk legelején és 7hónap mulva tudtam meg. Ez volt az utolsó csepp a pohárban!


Szóval megértelek.

2009. márc. 1. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
100%

Ez tipikus női dolog :)) nem érdemes ezen fennakadni.


Azért nem szólt róla, mert nem is érdekli. Nem tartotta fontosnak, valószínűleg fél perc alatt elolvasta, nyugtázta. Lehet, hogy még választ sem írt rá, vagy ha mégis gyorsan beírt valamit és rányomott a küldés gombra. És ennyi, nem több.


Megértem, hogy mindent megbeszéltek egymással, de értsd meg, hogy ennyire mindent nem lehet. Mindig lesz olyan, ami kimarad.


Nem csodálom, hogy a barátod nem adott választ és elment. Erre nem lehet mit reagálni.


Ne nyaggasd őt ilyenekkel. Veled van, téged szeret. A pasik sem hülyék, ő is látja hogy az a másik csaj csak egy értéktelen nyomulós kis ribi.

De ha féltékenykedsz akkor a karjaiba fogod üldözni.


Felejtsd ezt az egészet el. A barátodtól kérj elnézést, amiért így viselkedtél, de mondd el, hogy azért volt, mert nagyon szereted és nem akarod elveszíteni. Majd csókold meg.


És kész :)

2009. márc. 2. 02:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
57%

Mégis mit mondott volna?

Kaptamm egy sms-t attól a bizonyos csajtól?

Azért mert egy szülinapi sms-t kapott még ne légy rá mérges.egyébként is régi

2009. márc. 2. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
55%

na persze. "marhaságból" és nem féltékenységből nyálaztad végig a párod telefonját. miközben van 1 csaj, aki be akar kavarni. hihető.


nagyon úgy tűnik, hogy végigtúrtad a telefonját, és amikor valami kicsit gyanús dolgot találtál, már vontad is egyből felelősségre. lehet azért nem mondta el, mert sejtette, hogy mekkora jelenet lesz belőle. a másik, amiért nem mondhatta el, hogy tényleg simán leszarja a csajt.

2009. márc. 2. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
igen betegesen féltékeny vagy hallod...hagyd már szerencsétlent levegőhöz jutni..:S
2009. márc. 2. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:

Hat ha hiszitek ha nem csak hulyesegbol neztem, ezelott egy evveli sms-ek vannak, jo volt vigyorogni azon, hogy miket irtam akkor neki, o is ott volt, szoval nem titokban nezelodtem...letezik ilyen kepzeljetek el. erre meg veletlenul akadtam ra, es nem az a bajom, hogy irt a csaj hanem az h tudja h utalom, es mindig megbeszeltuk es most nem.

De mar lenyegtelen tisztaztuk a dolgokat.

Na Udv

2009. márc. 2. 17:00
 17/18 anonim ***** válasza:

Az jó :)

De máskor azért számolj el 10ig, mielőtt mondasz valamit, amit esetleg később bánnál!

Minden jót!

2009. márc. 2. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:

jogosnak ereztem azt, hogy beragtam mert szandekosan elhallgatta, es rosszul esett nekem, ezt o is tudja es belatta.

koszi a valaszokat, igyekszem szamolni ha nem is 10 ig de legalabb 5 ig:D

2009. márc. 2. 20:22
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!