Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nemreg volt a parom szulinapja...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nemreg volt a parom szulinapja, talaltam egy olyan sms-t amiben egy csaj sms-t ir. Butasag ezen fenn akadni?

Figyelt kérdés

Nezegettem a parom telefonjat, csak marhasagbol olvastam az 1000 eves neki kuldott sms-eimet. Abszolut nem gyanakvasbol vagy valami. Nemreg volt a parom szulinapja, talaltam egy olyan sms-t amiben egy csaj (aki regebb, s szerintem most is szerelmes a paromba) sms-t ir, hogy Boldog szulinapot, meg valami csopogos idezet a baratsagrol...

Csalodtam, mert azt hittem a parom mindent elmond nekem, de ezt nem mondta el. Hiszen nem haragudtam volna ra emiatt, de igy utolag nagyon rosszul esik:(

Nem ertem miert nem mondta el:(kerdeztem, hogy miert kell egy ilyen semmieseget elhallgatnia, nem kaptam valaszt...utana azt kerdeztem, hogy hany ilyen elhallgatott dolog van meg a kapcsolatunkban, majd elment...

masfel eve vagyunk egyutt...

L-19


2009. márc. 1. 21:15
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
83%

Elhallgatott dolog? Egy szülinapi sms??

Bocs, dse szerintem ez tényleg butaság! Az meg még nagyobb, hogy azzal mentél neki, "hány ilyen van még a kapcsolatotokban".

Nem sok titkolnivalója lehet, ha még a telóját is nézegetheted.

Szerintem mondd el neki, hogy szerinted a csaj hajt rá, és ezért reagáltad túl a dolgot és kérj bocsánatot.

2009. márc. 1. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
86%
Kérdezted tőle? Mert ha nem akkor azt se várd el, hogy minden nap beszámoljon neked mindenről ami vele történt.
2009. márc. 1. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
79%
Szerintem is butaság, főleg,hogy semmi "olyan" nem volt az sms-ben! ennyi szabadság mindenkinek jár!Ne féltékenykedj,mert a féltékenység egy idő után szakításhoz vezet!
2009. márc. 1. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%

Butaság ezen fenn akadni igen.

Főleg ha már régen volt.

Ne tartsd "fogságban", attól csak jobban eltávolodik, csak kérd meg, hogyha legközelebb valaki így felköszönti, akkor szóljon, vagy valami.

És te is azt mondod, hogy semmiség, akkor nem mindegy?

Most lehet, hogy ennyi idő után rosszul esik, de szerintem felesleges aggódnod miatta.

Inkább beszélgessetek erről többet.

És neki is hadd legyen egy kis magánszférája, az mindenkinek kell, mint ahogy neked is.

Gondolkodj, van olyan másodperc, perc, ora, amiről nem tud a párod?

Biztos, hogy van. Szóval ne akadj ezen fent, lépj rajta tól, és felejtsd el:)

2009. márc. 1. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
86%
Jaj hát ez tényleg csacsiság volt,szerencsétlen sztem nem tartja fejben egész nap,hogy be kell jelentenie,szülinapi smst kapott valakitől:-) Azért hallgathatott el,mikor szemrehányást tettél neki,mert nem akart iylen hülyeségen veszekedni,ne telepedj rá ennyire mert megunja egy idő után és otthagy.
2009. márc. 1. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:

Nem az a bajom, hogy kapta, hanem hogy nagyon jol tudja, hogy megszoktuk beszelni az ilyensmit, plane mert attol a csajtol kapta aki regebb sokszor bekavart nekunk...

tenyleg semmi titkunk nincs, lehet azert esik rosszul:(

azt hogy "hany ilyen van meg a kapcsolatunkban" azt arra irtam, hogy eddig megtudtuk beselni az ilyensmit, ebben a honapban pedig mar ez a masodik amit elhallgatott:(

Nem az a bajom, hogy mit, hanem hogy miert hallgatott rola:(

Mindegy...

koszi a valaszokat

2009. márc. 1. 21:38
 7/18 anonim ***** válasza:

Butaság szerintem fennakadni ezen. Szerintem azért nem mondta el, mert nem akart felkavarni téged.



25/f

2009. márc. 1. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:

Lehet, nem akarja megbántani a csajt azzal, hogy erőteljesen jelzi neki, hogy ne írjon neki. Téged meg nem akar vele idegelni, hogy már megint írt.

Az előző elhallgatott esetben is ez a lány szerepel?

2009. márc. 1. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
81%

én megértelek.

én is igy éreznék, akár jogos, akár nem, én képes voltam olyan e-mail miatt kiakadni, amit a barátom előttem több évvel irt... nem leht megmagyarázni az ilyesmit, szerintem a fiúk ezeket sohasem fogják megérteni.

én is elvárom, (sajnos vagy nem) , hogy beszámoljon ilyen dolgokról... az az smst nem akárki irta... ha csak egy lány lenne a sok közül, akkor is gyanus lenne, ha nem mondta volna el... bár én mindig kérdezgetem és én is elmesélek mindent, de tudod, hogy neki sokminden nem fontos és sokszor neki vna igaza, majd máskor megbezsélitek, szerintem is mondd el neki, hogy kicsit félsz a régi lánytól. ha szerencséd van, majd mosolyog egyet és ad egy puszit. L19

2009. márc. 1. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:

pont ez a bajom, hogy tudja mennyire ruhhellem a csajt, eppen ezert mindig megbeszeltuk a dolgot.

Persze a parom is beismerte, hogy a csaj nyomul ra, tudja is, meg nyilvanvalo is, de olyan jeleneteket rendezett regebb a csaj, hogy szerintem akarki megtepte volna...en csendben turtem, aztan elegem lett...

Azert akadtam ki, mert eddig megbeszeltuk a hasonlo dolgokat, most meg hallgatott...pedig tudni kellett volna, hogyha elmondja nem csapok hisztit...

Nem, elozo elhallgatas mas volt...es azt en is tulreagaltam kicsit...(ment valahova es nem szolt)

2009. márc. 1. 21:52
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!