Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nehezen mennek a dolgaim....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nehezen mennek a dolgaim. Lehet ez az oka?

Figyelt kérdés

Szóval,volt egy srác 2éven keresztül mindent megtettem volna érte,volt úgy nagyon sokszor hogy összejövünk,de utolsó pillanatban mindig közbe jött egy csaj..


Mindig annyira vágytam rá,de sosem lehetett az enyém,átvert,kiakart használni. Tudom hülye voltam,már rájöttem,de már késő bánta.


Már lemondtam róla,nem érdekel,mert van egy új fiú aki nagyon rendes tényleg,de valamiért nem tudok megbízni benne,és nem tudom elhinni neki amikor azt mondja,hogy komolyabb kapcsolatot akar velem és ehhez hasonlók..

És már észrevettem,hogy nem tudok sok emberben meg bízni.


A sok csalódás lehet az oka? :/


2011. ápr. 8. 22:56
 1/2 anonim ***** válasza:

Igen,szerintem a csalódások miatt van ez.

Ez így nem jó,próbálj ne gondolni arra ami volt,és csak arra figyelj ami most van és lesz:)


A fiútól nem volt szép dolog,hogy így átvert,de te meg észrevehetted volna elöbb is,bár igen a szerelem nehéz..nem mindig tudjuk eldönteni hogy mi lenne a helyes!

2011. ápr. 8. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
igen a sok csalódás lehet az oka! és a sok csalódás az oka, hogy én pedig nem tudlak sajnálni! úgy kellett...
2011. ápr. 8. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!