Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek ez lehet igaz?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez lehet igaz? Vagy mitol van ez?

Figyelt kérdés

Tobb,mint 4 honapja elmondtam egy olyan sracnak, akinek meg nem volt senkije, hogy tetszik, de o erre semmit nem mondott. Azota azt erzem, hogy tetszem neki, de valamiert nem lep.

Egyebkent eddig mindig jol megereztem, hogy tetszettem-e azoknak a fiuknak, akik nekem tetszettek.

Fiuk, lanyok, mit gondoltok errol; veletek volt mar ilyen?


2011. ápr. 8. 15:27
 1/3 anonim ***** válasza:
Félénk a fiú. Nincs önbizalma. Vagy van valakije?
2011. ápr. 8. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Pont az a helyzet, hogy szeret mindig a kozeppontban lenni; megis ugy erzem, hogy erez valamit.
2011. ápr. 8. 15:41
 3/3 anonim ***** válasza:
A legjobb, ha megkérdezed tőle. Ha már úgyis megkérdezed, akkor legjobb, ha el is mondod, hogy mit szeretnél. Vannak fiúk, akik inkább a szavakat értik, mint a képregényeket, rejtvényeket, célzásokat. Ha egyértelműen elmondod, hogy mit akarsz, akkor biztos egyértelműen választ kapsz a kérdésedre. Nekem bevált.
2011. ápr. 8. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!