Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok mit szólnátok hozzá?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok mit szólnátok hozzá?

Figyelt kérdés

Hogy reagálnátok ha megtudnátok hogy az a srác aki szerelmes belétek, blogot írna rólad, az érzéseiről, gondolatairól? (de nagy része rólad szólna).

Megmondanád neki hogy tudsz a blogról vagy titokba olvasnád mit ír rólad?


A válaszokat előre is köszönöm!


2011. ápr. 8. 14:57
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha velem történne ilyen, titokban olvasnám. Ez egy olyan lehetőség, megtudni hogy a srác mit gondol igazán rólam, mintha egy igazi gondolatolvasó lennék. Ha elmondanám neki, sosem tudnám már róla, hogy mit gondol igazán belül rólam.
2011. ápr. 8. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
énis titokban olvasgatnám hogymiket ir rollam.nkem tetszenek az ien dolgok szerintem még összeis jönnék a pasival.
2011. ápr. 8. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha egy lány írogatna rólam örülnék neki és persze titokban olvasgatnám semmiképp nem árulnám el neki, mert így mindig minden körülmények között a kedvében tudnék járni és minden vágyát ki tudnám elégíteni aminél nincs jobb a világon. 24/f
2011. ápr. 8. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Mindig minden körülmények között!

Alekosz fan vagy? :D


Köszönöm a válaszokat! Ment mindenkinek egy zöld kéz! :D

2011. ápr. 8. 15:56
 5/7 anonim ***** válasza:

Ne haragudj, hogy nem igazán a kérdésre válaszolok, de én lányként több, mint egy évig írtam egy blogot, ami nagyrészt egy fiúról szólt, akit szeretek. Egyébként nagyon jó barátom.. Lesokkolódnék, ha rátalálna a blogra, bár néha az arcába vágnám a címét, hogy nesze, olvasd..


Amúgy szerintem a legtöbb ember sunyiban olvasná, ha rájönne, hogy róla szól. :D


Ha ő írna rólam blogot (bár ennek az esélye semennyi), úsznék a boldogságban, de ha valaki más, szerintem zavarba jönnék és először biztosan nem tudnám hogyan kezelni...


18/L

2011. ápr. 8. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Gyanús lenne, hogy így kiteregeti a magánéletét. Ha írhatnékja van, írjon nekem leveleket.
2011. ápr. 8. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Mindenki csak a pozitív oldalát látja mindenki, de az senki fejében nem fordul meg, hogy milyen beteges "leskelődő" alak az olyan aki titokban "naplózza" az utókornak és a nyilvánosságnak azt amit egy lánnyal kapcsolatban nap mint nap tapasztal...


Ebben semmi pozitív nincs. Inkább beteges és később egy esetleges kapcsolat alatt is meglehet annak az esélye, hogy mindent (értsd: MINDENT) kitereget majd valakinek. Barátoknak, másik blognak, stb...

2011. ápr. 10. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!