Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak? Felejtsem el...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak? Felejtsem el őt? = (

Figyelt kérdés
19 éves fiú vagyok. A barátnőmmel 2évig voltunk együtt, de szakítottam vele,mert nem tudtam,hogy szeretem-e? Ez 3hónapja történt. Időközben rájöttem,hogy imádom és nem tudnék nélküle élni, nagyon nagyon szeretem. Mindennap keresem, de ő nem nagyon akar már tőlem semmit. Azt mondja,hogy szeret és,hogy hiányzok neki de nem tudna megbízni bennem. Tudom,hülye voltam mert amíg jártunk 2x megcsaltam(smárolás), mert azt mondták,hogy megcsalt engem. De kiderült,hogy nem volt igaz. Most mit tegyek? Mondtam neki,hogy minden jobb lenne, megváltoznék. De azt mondja,hogy nem tudja,hogy mit akar. =( Szerintetek van még esélyem?? Vagy mit kéne csinálnom,hogy velem legyen??? =( Mióta szakítottunk fogytam 7kg-t, teljesen magam alatt vagyok,nem tudok nélküle élni!!! Hogy hódítsam vissza??
2011. ápr. 8. 12:37
 1/3 anonim ***** válasza:

Hát, öregem! Ezt alapjaiban b....sztad el. Már ott bibbi van, hogy olyan könnyen megcsaltad, mert azt neked viszonozni kellett. Én sem mennék vissza hozzád. Magadon gondolkozz el, hol kéne megváltoznod?



21/L

2011. ápr. 8. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Egyetértek, nem vagyok féltékeny, megadom a maximum bizalmat már a kapcsolat legelején, de ha egyszer megcsalna Párom, úgy basznám ki lába nem éri a földet :)

Egyébként a "mondták"-nál már alapból elbasztad, én se bíznék meg benned.

Szedd össze magad, ( őt sztem nyugodtan felejtsd el ) és a következőnél ne csinálj ilyen ostobaságokat.

20/f

2011. ápr. 8. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Értem...Köszi a válaszokat...Akkor megpróbálom elfelejteni.:/
2011. ápr. 9. 12:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!