Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Jaj ne! Miert van ez igy?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jaj ne! Miert van ez igy?

Figyelt kérdés

van egy srác,egy suliba jarunk. szoktunk hülyéskedni,nevetni együtt. amugy semmi olyasmi,h nagyon jo baratok,csak igy elvagyunk. mit tehetunk? szoktuk egymast ugratni. mar regebben tetszett és ugy vettem eszre,h enis neki. ugy kb két hete meg totalisan bele voltam zugva ,de most mar nem annyira,csak meg tetszik. a baratnőm csak heccből irogatott neki ,mert igy szoktuk feldobni az unalmas hetköznapjainkat. enis ezt csinalom vele:D

de aztan volt egy helyzet,amiben mar nemcsak a baratnőm,hanem a többi haver is piszkalt vele. (nem avgyok az a elbujos fajta,általaban talpraesett,nagyszaju-persze nem olyan h fudeutalatos:D ...tehat nem vagyok az a visszahuzodos.) most pedig mar nemtudok a közeleben felszabadult lenni. pl ha mellettem all,vagy ül,akkor zavarban vagyok. nemtudok hülyeskedni a többiekkel,alig szolalok meg,tehat fuhh,nagyon kinosan erzem magam :/

szerintem mar a srac is lemondott rolam,mert nem akartam neki megmutatni,h nekem is tetszik. tehat most mindketten olyan haverok akarunk lenni egymassal-gondolom én. és ez igy jo. ha többen vagyunk tarsasagba,siman elhülyeskedek,meg nevetek mindenkivel,de ha mellettem van ,akkor mar juj,leblokkolok. mit tegyek ez ellen. ez annyira sz*r erzes. mar attol felek,h eszreveszi rajtam(amugy mar tuti eszrevette rajtam-.-) vagy a többiek is rajönnek és olyan hülyen magyarazom ki magam...

15l


2011. ápr. 6. 20:55
 1/6 anonim válasza:
tuti hogy már mindenki tudja...
2011. ápr. 6. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
nemhiszem,azert eleg jol tudok szineszkedni:D
2011. ápr. 7. 20:03
 3/6 anonim ***** válasza:
zsuzsi?
2011. ápr. 10. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Lehet, hogy jól tudsz színészkedni, de minek? Az úgy semmit sem ér. Szerintem te sem érzed jól magad, ha meg kell játszanod magad mások, és ő előtte is. Legyél őszinte magadhoz és hozzá is, és mondd el neki, mi van, mert ahogy látom ez a helyzet senkinek sem jó. Szóval hajrá :)
2011. ápr. 10. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
utolsóval értek egyet
2011. ápr. 10. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

tudom,tudom,hogy nem jo ha szineszkedek,csak nem szeretnek amugyse ebből semmit. mert az van,h szerintem ő most jatszik velem,de lehet,h ő is ugy erzi,h en jatszok vele,nemtudom... ugy erzi szerintem,h ő most az alfahim:D aki barmit megtehet,ugyis fogom szeretni,és ez szar erzes:/ meg akarom mutatni,h nem vagyok bele szerelmes,h tudja,h nem ő a főnök,hanem ha valami,akkor én:D tudom,hulye felfogasom van,de olyan bonyolult ez az egesz. és nem szeretnem vegignezni,ahogy ő azthiszi,h en bele vagyok zugva...

mar nincs ötletem,sokszor zavaromban vagy elküldöm a francba,vagy nemis tudok mit szolni......sokszor ha visszagondolok,hogyan viselkedtem,uhh olyan béna vagyok ...

2011. ápr. 11. 14:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!