Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csajok vvBéci mennyire jó...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok vvBéci mennyire jó pasi 1-től 10-ig?

Figyelt kérdés
Kérlek vonatkoztasatok el attól, hogy nézitek-e a valóvilágot vagy sem vagy, hogy szimpatikus-e vagy sem. Engem csak az érdekel, hogy külsőre mennyire jön be.
2011. ápr. 6. 11:55
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:

A külsejével nincs semmi gond, az biztos alapot ad.

Azonban a Béci nem FÉRFI. Egy nagyra nőtt mamlasz a szememben.


Béci fanok, lepontozhattok.


Ha 16 lennék, adnék neki egy 8-ast.

26 vagyok: 4 pont


Csak külseje 8. De nehéz elvonatkoztatni a "dolgaitól", szóval össz. 6:-)


Ezektől a válaszoktól egyszerűen gyomorvérzésig idegesítem magam. Miért olyan nehéz megérteni b.azdmeg, hogy senkit nem érdekelnek a dolgai, hogy, hogy viselkedik, hogy hogy ment az Olivérrel (Aki mellesleg baromi ronda.) való párbajra, hogy mennyire nagyképű. Főleg az első válasz (Azok közül első amit bemásoltam.) baromi vicces. Azt írja, semmi baj a külsejével, aztán a végén ad négy pontot. Ha valakinek semmi baj a külsejével, akkor az négy pont? Hány pontot kaphat az aki igazán csúnya?


Béci külseje 10 pont.

2011. ápr. 6. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 A kérdező kommentje:

19:41 köszi h megértetted a lényeget:)

ment a zöld kezecske, mint mindenkinek, mert azért volt hasznos része is a válaszoknak.

2011. ápr. 6. 20:56
 23/24 anonim ***** válasza:
Szerintem 0
2011. ápr. 8. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 A kérdező kommentje:
Benne van a krdésben, hogy 1-től 10-igy erre máe a második válasz aki nullát ír xD
2011. ápr. 8. 21:46
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!