Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tényleg igaza lenne? Segits.

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg igaza lenne? Segits.

Figyelt kérdés

Az anyám semmit nem enged meg nekem, mindennel kifogása van és neki soha semmi sem jó amit csinálok. Mindig azt mondja,hogy túlzottan felhívom magamra a figyelmet.

Szőke hajam van , barna szemem , magassarkút hordok és csinos nőies ruhákat de nem tünik ki túlzottan a többi közül.Nem járhatok azzal akivel akarok,nem barátkozhatok azzal akivel akarok. És nem járhatok bulikba. Sőt szinte sehová sem járhatok.Ha esetleg mégis elmehetek valahová akkor is csak 10 óráig maradhatok, amikortól nagyjából még elsem kezdődtek a partik.:S Pedig érett,felelősség teljes nő vagyok aki bár igaz,hogy régebben keveredett dolgokba, de azóta már nem. Ami a legdurvább még aszexuális életemmel is elvan foglalva,amiről én nem szivesen számolok be neki. Mitcsináljak ,hogy megértse nem vagyok már 10 éves ? 17/L


2011. ápr. 5. 16:56
 1/7 anonim ***** válasza:
Hat azert 17 evesen annyira erett no sem vagy meg. De ennyire feltenie sem kellene teged az is igaz. Nem tudom, mi mit tudnank segiteni ebben a helyzetben. Egy biztos csak vigyazni akar rad(lehet tulzasba viszi) nem bantani. Bizonyisd be neki, hogy tenyleg felelosseg teljes vagy es megbizhat benned.
2011. ápr. 5. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező. Én egy 3 lány gyermek édesanyja vagyok.

Az egyik 15 a másik 16 a harmadik pedig veled egy idős azaz 17 éves. Bizony a legidősebb lányommal van a legtöbb probléma,drogok , verekedések és suliból ellógás. Azonban mivel már felnőttnek mondható gyermekem hagytam,hogy sínbe rakja az életét. Elvégre megkellett tanulnia,hogy hogyan álljon meg a saját lábán mikor nem leszek mellette. Teljes szabadságra engedtem. Minden mértékben azt csinált amit akart. Eleinte elszúrt dolgokat és nem tudta,hogy hogyan másszon ki belőlük. De aztán megtanultam. És már egy igazán felelősség teljes nő vállt belőle. Aki nincs szorosan fogva,sőt egyáltalán nincsen szigorú nevelésben része. Viszont elkezdett tanulni,leállt a drogokkal az ittalal és minden egyéb veszélyes drogokkal. 1 hónapja jár egy fiúval teljes boldogsában vannak egyenlőre,remélem így is marad. Az anyukádnak is csak javasolni tudom ezt. Végtére is már nem kislányról van szó hanem felnőtt nőről akinek az életéről magának kell döntenie. De mindig próbálj meg úgy dönteni,hogy gondolj bele a következményeibe. Hiszen ez a saját életed és nem másé, csak te tudod elszúrni és csak te tudod helyre hozni. Édesanyád félt téged ami helyén való. De ideje letenni az aggodalmakkal. Mert egy év múlva kikerülsz az életbe és annyira túl fogsz pörögni,hogy mindent kiakarsz majd próbálni és abból lesz az igazán nagy veszély az igazi lázadás. Sok sikert az életedhez és ne feledd csak is te döntessz a saját életedről , senki más. 47 N.

2011. ápr. 5. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
az anyák sokszor annyira önfejűek, hogy az ilyenekt nem lehet megbeszélni velük. Sőt ha felhozod, lehet hogy csak rontassz a helyzeten. hát én a helyedben nagyon nem szállnék szembe hanem kivárnám az egyetemi éveket :D persze rossz ez így... vagy ha te nem hatsz rá, bezsélj valakivel aki megért téged és talán neki is eltudja magyarázni.
2011. ápr. 5. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
És mibe keveredtél régebben?
2011. ápr. 5. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
elég sok mindenbe : rosszul léteket színleltem,hogy ha nem akartam iskolába járni. Egyszer voltam rendőrségen , személyi igazolvány megtagadása miatt és egyszer belekevertek egy lopási ügybe is. De ezek már régi dolgok,azóta rengeteget komolyodtam.
2011. ápr. 5. 17:14
 6/7 anonim ***** válasza:
Apád is ilyen? Nem tudsz esetleg vele beszélni? Vagy egy nővér, báty?
2011. ápr. 5. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Hát a nővérem szokta mondani neki,hogy nem zárhat be...de ez nem igazán érdekli. A szüleim külön élnek,de amúgy apám nem szigorú nővéremmel szemben.
2011. ápr. 5. 17:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!