Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Újra éledhet a szerelem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Újra éledhet a szerelem?

Figyelt kérdés

Középsuliban totál belezúgtam a tanárnőmbe, aki 12.-ben vette át az osztályt angolból.

Mivel csak pár évvel volt idősebb sokan próbálkoztak nála, köztük én is reménykedtem, h talán egyszer.

Aztán szép lassan kb. egy év alatt totál megismertük egymást mivel a tételekből kellett felelnünk, amiket ugye jobb esetben az ember saját maga állít össze.

Én mivel jól voltam angolul tök jól el tudtam vele beszélgetni dolgokról anélkül, h sokan értették volna, h miről is beszélgetünk, igazából ezeknek a beszélgetéseknek köszönhetően szerettem bele,illetve ő is belém.

De mivel nem igazán voltam toppon nőügyileg így totál nem bíztam magamban, így őt se tudtam bátorítani, h működhetne a dolog, hiszen úgy is mindjárt végzek.

A helyzeten az is rontott, h nekem bérelt helyem volt külföldön.

Aztán kimentem majd most januárban hazajöttem és azzal indítottam, h beiratkoztam hozzá érettségi vizsgára, mert tervezem, hogy főiskolára megyek.

A probléma az, h amekkora szenvedés volt akkor elválni, főleg, h szinte még csak egy csók se történt, most úgy beszélgettünk ,mintha nem történt volna semmi.

Pedig érzem, h jól ellenénk és mindig is ő volt az, akit kerestem.

Főleg, h azóta már én se 18 éves hülyegyerek vagyok, sokat komolyodtam kint külföldön.

Szerintetek van esélyem nála?


2011. ápr. 4. 20:58
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem igen,van eselyed nala.
2011. ápr. 6. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Elöszöris, egy tanàrnö nehèz kihìvàs màsodszor, bisztos, h van baràtja harmadszor, ha egy diàkkal kezd ès megtudjàk a karierjènek vège

szerintem nincs

2011. ápr. 6. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Szerintem Te abszolut nem vagod, h mirol van szo!
2011. ápr. 6. 18:15
 4/4 anonim válasza:

Egyikünk sem ismeri a nőt, szóval nem tudhatjuk az esélyeid. Meg az is lehet, hogy amint említetted változtál és lehet, hogy számára nem előnyödre. Minden meg eshet.

De amúgy annyit mondok, hogy én 18 vok és még én is tisztban vok a próba cseresznye fogalmával, úgyhogy szerintem itt az ideje cselekedni. Max azt mondja, hogy nem.

2011. ápr. 6. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!