Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem haladunk egyről a kettőre....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem haladunk egyről a kettőre. Hagyjam a fenébe? Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Egy helyen dolgozunk, 8 km-re lakunk egymástól. Megtetszett, és én is neki. vagyis ezt hittem, és ezt mondja. mégse haladunk sehova. 2 hónap alatt 4x találkoztunk munkahelyen kívül, de nem történt semmi. Sose ér rá, hol a szüleinek segít, hol a haverokkal van, hétközbe meg fáradt. Ez nekem nagyon nem tetszik meg is mondtam neki, hogy velem ne játsszon, akkor inkább hagyjuk egymást békén....

Ő tényleg komolyan gondolja, majd másképp lesz, mindig ezt mondja, és eljön a következő hét, és megint nincs rám ideje....

Persze a munkahelyen meg van sértődve, hogy nem beszélgetek vele...(hozzáteszem mással se, örülök, ha 8 óra alatt megcsinálom a 10 órányi munkát amit rám sóznak).

Tegnapelőtt azt mondta bebizonyítja, hogy komolyan gondolja, és nem csak játszik velem.

Tegnap ráírtam msnen, de kilépett anélkül, hogy válaszolt volna. a telefonja ki van kapcsolva, és nem is kapcsolja be hétfőig. mindig ezt csinálja.

az ilyenekkel nagyon meg tud bántani.

túlreagálom és túl hisztis vagyok????? mert szerinte igen....


2011. ápr. 2. 16:00
 1/4 anonim ***** válasza:
Haverok helyett kellett volna veled lennie. Hagyd a rákba.
2011. ápr. 2. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ne várj tőle sokat. Ezek szerint te nem vagy fontos neki. Inkább keress mást, aki megbecsül.
2011. ápr. 2. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
jah , hagyd . ha majd ő keres meg minden akkor max te is eljátszod azt amit ő aztán megkérdezed , hogy na milyen érzés volt?
2011. ápr. 2. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Hagyd őt, mert ha a barátaira van ideje rád pedig nem, akkor nem vagy elég fontos neki. Nem érdemel meg.
2011. ápr. 2. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!