Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiak nektek bejön a nagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak nektek bejön a nagy popsi?

Figyelt kérdés
Vagy csak az átlagos,vagy nagyon kicsi?
2009. febr. 26. 22:31
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%
Az én párom is a nagy popót kedveli :)
2009. febr. 27. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%

Nekem egyértelműen bejön, a páromnak is az van, imádom is érte! :)


27/F

2009. febr. 27. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
100%
én már kislány koromban is duci voltam, most is az vagyok (szerencsére nem egy hordó, arányos vagyok, de mindenhol van mit fogni rajtam)...akkoriban sokat csúfoltak ezért, azt hittem sosem lesz senki, akinek tetszenék... 16-17 éves koromban kezdtem ráébredni arra, hogy az én hozzáállásommal is baj van, így elkezdtem magabiztosan viselkedni, mintha egy szexi modell lennék, és nem egy bányarém(nem vagyok az csak azt gondoltam :P) ... és lám, elkezdtek értem versengeni a pasik...mindenki engem akart, én meg nem akartam elhinni...pedig egy kilót sem fogytam, sőt, híztam kisiskolás korom óta... szóval nem tudtam hova kapjam a fejem. És ekkor, mint derült égből a villámcsapás, megjelent gyermekkori legjobb barátom és elárulta, mikor engem csúfoltak én már akkor is tetszettem neki, de most még jobban...azóta két év telt el, és az eljegyzésünket tervezzük... mellesleg megnéztem a volt barátnőit fényképen és mindegyik nálam sokkal dagadtabb volt :D úgyhogy igenis vannak olyan pasik, akiknek ez jön be, és a nagy fenekem tetszik neki a legjobban, ahogy azoknak is, akik előtte értem versengtek (természetesen azóta már leállítottam őket, hogy foglalt vagyok)
2009. febr. 27. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem mondom h nagy fenekem van, de nem is kicsi:) A párom azt mondta oda még hízhatok is mert bejönne neki:)
2009. febr. 27. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Még bentebb is. :))
2009. febr. 28. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anizotropikus ***** válasza:

A nők nagy része análisan izgatható, nem is kicsit.

Az a nő aki nagy popsival rendelkezik és összefut egy popsi kedvelő fiúval az jól jár vele.

Félreértés ne essék, nem a popsi szexre gondoltam!

Az érzéki kényeztetés más formájára, mely amúgy pont úgy orgazmust tud előidézni mint más megszokott módszer.

2012. ápr. 3. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!