Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiak nektek bejön a nagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak nektek bejön a nagy popsi?

Figyelt kérdés
Vagy csak az átlagos,vagy nagyon kicsi?
2009. febr. 26. 22:31
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
84%
Az enyémnek nem jött be, hogy nőies az alkatom, el is hagyott. Viszont szerintem undorító dolog, amikor csak a külsőt nézi vki, és fontosabb számára, mint a belső.
2009. febr. 26. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
81%
ízlések és pofonok én a gazella típust szeretem:) de ha nem olyan az sem baj :))
2009. febr. 26. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim válasza:
65%

Hoi


Az emberek számára, a vonzalom bizonyos "típusok" irányába egyénenként változó. Általában a saját genetikai tulajdonságunkkal összhangban lévőeket találjuk vonzónak. Én férfi lévén mindig is a vékonyabb nőket találtam számomra vonzónak. És sajnos, akármennyire is nem a külső a legfontosabb, mindenképp azt ismered meg először. Fontos a belső, hisz komoly kapcsolat enélkül nem működik. Ismernünk kell a másikat és minden belső tulajdonságát elfogadni. Viszont a kérdés nem ez.


Ahány férfi, annyi ideál. Talán a jelenkor populáris hátránya, de a férfiak zömének a vékonyabb alak jön be.

Ezt alátámasztja a xmillió fajta diéta, karcsúsító és egyre szélesebb körben elterjedt zsírégető kapszulák/tabletták népszerűsége. a világ változik :)



jah és személy szerint az egészen kicsi. *sportoló révén a sportos csajok. (lsd: érvelésem)

2009. febr. 26. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
79%

Szia!


Az én tapasztalataim szerint már egyáltalán nem az olyan nők tetszenek a férfiaknak aki a "tipikus modell" kategoriát képezik. Nem azt mondom, hogy a férfi populáció a ducikra gerjed...csak az átlagos kinézetű lányokra.


Egy felmérés szerint a férfiak még Monica Beluccit is leszavazták, és az ideális nő 166 cm magas és 60-67 kg között van:)

2009. febr. 26. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
89%
Persze,egyetértek...Nálam sem a vékony lányok jönnek be!Az a legjobb,ha van mit fogni rajta. :P
2009. febr. 26. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
én azokat a lányokat szeretem, akiken van mit fogni, de nem tul sokat. Következtetés -->átlagos, és egy picivel nagyobb. de szerintem izlések és pofonok
2009. febr. 26. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
nekem is bejon a nagy popsi van amit fogni rajta megneznem a tiedet :)
2009. febr. 26. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%

Egyik barátom mondta még anno:

"Nagy kufferbe jó pakolni, csak gáz cipelni!"

Persze csak poénból, a férfiak szeretik a telt és kerekded formákat mindenkinek más az ízlése. :-)

2009. febr. 26. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
A nagy és formás popsi egyértelműen bejön.
2009. febr. 27. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
En azt szeretem,amkior kisebb,de gombolyu es feszes. :)
2009. febr. 27. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!