Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek, hogy ismét élni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, hogy ismét élni akarjak?

Figyelt kérdés
A szerelmem átvert, megalázott. Nincsenek barátaim, pedig jó lelkű és igényes lány vagyok. Jó nevű egyetemre járok, de már ahhoz sincs kedvem hogy tanuljak, már nem érzem hogy tudnék majd csak a hivatásomnak élni. Mit tegyek, hogy visszajöjjön az életkedvem? Egy éve depressziós vagyok. Pszichológusra nincs pénzem. Sokszor fordul meg a fejemben az öngyilkosság gondolata.
2011. márc. 31. 15:27
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Egy jó szex kellene neked. Csípd ki magad, menj el egy szórakozóhelyre, szedj fel egy pasit. A szexuális kielégültség sokat segít, hidd el.
2011. márc. 31. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
ragadj magadhoz egy üveg piát meg egy kis füvet aztán irány partizni :) szeretnéd szívesen elkísérlek :D szeretem a jó lelkű lányokat
2011. márc. 31. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Meg kifelejtetted a hiszékenyt, hiszékeny voltál:S Legközelebb olyan pasiban bízzál meg akiben lehet:) Ne köcsög bunkókkal állj szóba:) Vannak értelmes férfiak is.
2011. márc. 31. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Az a gond, hogy mindig olyan férfiakkal találkozok, akik nagyon jól tudnak kamuzni. Már nem merek és nem akarok bízni senkiben.
2011. márc. 31. 15:51
 5/9 anonim ***** válasza:
Döntsd el magadban, hogy túl leszel rajta. Ha folyton azon jár az eszed, hogy jajj de szar neked, akkor sosem leszel túl rajta. Vegyél magadon erőt és fokozatosan verd ki a fejedből, járj társaságba és próbálj jókedvű lenni.
2011. márc. 31. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
minden agyban dol el..ha te azon sirankozol h elhagytak es megalaztak es h milyen szar az elet...akk az is marad sajnos:(mert minden gondolatunk valos dologga valik..tehat ha ujra elet kedvet szeretnel magadnak akk gondolkozz ugy mintha mar meg is lenne az;)jarj tarsasagba..irany partyzniii;)szedj fel egy rendes sracot es ne dolj be a bunkoknak:)tobbet ersz!
2011. márc. 31. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Szexkapcsolatba bennelennél?
2011. márc. 31. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Szia,


Én is eléggé hasonló cipőben járok. Annyit tudok tanácsolni, hogy kezdj el sportolni, az állítólag sokat segít. Vicces, hogy pont én mondok ilyeneket, de mindig megfogadom, hogy holnaptól sportolok, aztán valahogy semmi nem lesz belőle.


Nem kell semmi komolyat, kezdj pl. táncolni, vagy falat mászni, vagy akár mindkettőt. Ezek szerintem nem olyan költséges szórakozások, mint mondjuk a pszichológus, akiknek nagy része nem is fog tudni segíteni érdemben.


üdv, 23f

2011. márc. 31. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Szia! Ha van kedved, nekem írhatsz.
2011. márc. 31. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!