Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért akarnak mindig megerősza...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért akarnak mindig megerőszakolni engem?

Figyelt kérdés

Mármint nem vagyok se szebb se kihívóbb mint bárki más. Sőt... mellem is alig van, nem vagyok divatos, nem járok tűsarkúban a seggemet riszálva mégis mindig megtalálnak az ilyen selejtek. Miért? Nincs erről valami felmérés, akármi hogy nagyrészt milyen lányokat támadnak? Mert változtatok bármin ha ezen múlik.


Úgy komolyabb próbálkozás háromszor volt, de egyiknek sem sikerült mert én inkább halok meg minthogy ilyet tegyenek velem, nem ijedek meg a késtől, semmitől igazán. Ez jó tulajdonságom, de ettől még gyenge vagyok és rettegek hogy legközelebb sikerülni fog valakinek, vagy többen jönnek. Akkor nem lenne esélyem. Veletek történtek már ilyenek? Mit lehet tenni?


2011. márc. 31. 11:40
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Vagy csak nagyon rossz helyeken jársz?

Öregemberek céltáblája: Jellemzöen nem az öregemberek eröszakolnak.

2011. márc. 31. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
De mi az a rossz hely? Már az utcán sem lehet menni anélkül, hogy ne szólnának be.
2011. márc. 31. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
Én nem járok rossz helyen, a belvárosban csak. Vagy már sétálni sem lenne szabad? Nem is gyakran teszem, de valahogy sose tudok nyugodtan lenni. Mindig odajön hozzám valaki, még ha nem is ilyen beteg szándékkal, de engem nagyon zavar. Miért vonzom én az embereket? Rájuk sem nézek, nem hogy bármi jelet küldjek hogy megkörnyékezhetnek.
2011. márc. 31. 15:40
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!