Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért akarnak mindig megerősza...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért akarnak mindig megerőszakolni engem?

Figyelt kérdés

Mármint nem vagyok se szebb se kihívóbb mint bárki más. Sőt... mellem is alig van, nem vagyok divatos, nem járok tűsarkúban a seggemet riszálva mégis mindig megtalálnak az ilyen selejtek. Miért? Nincs erről valami felmérés, akármi hogy nagyrészt milyen lányokat támadnak? Mert változtatok bármin ha ezen múlik.


Úgy komolyabb próbálkozás háromszor volt, de egyiknek sem sikerült mert én inkább halok meg minthogy ilyet tegyenek velem, nem ijedek meg a késtől, semmitől igazán. Ez jó tulajdonságom, de ettől még gyenge vagyok és rettegek hogy legközelebb sikerülni fog valakinek, vagy többen jönnek. Akkor nem lenne esélyem. Veletek történtek már ilyenek? Mit lehet tenni?


2011. márc. 31. 11:40
1 2
 1/13 szamóca. ***** válasza:
100%
valószín túl sokszor teremtessz szemkontaktust az emberekkel. ezzel felhívod magadra a figyelmet, a támadó figyelmét. ha összeakad a tekinteted már veszett az ügy, és tuti betalál.
2011. márc. 31. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Én kerülöm az olyan helyzeteket, ahol ennek a lehetősége felmerül.
2011. márc. 31. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Történt, majdnem. Engem közeli ismerős akart 2x is. De nem sikerült neki, mert nem hagytam én sem, hogy leblokkoljak.Szerintem ez jó, hogy nem blokkolsz le. Talán elkéne járnod Önvédelmi edzésekre hátha tudod alkalmazi, de tarts magadnál valamilyen spray-t is és lehetőleg a zsebedben legyen ,kéznél,hogy ha van valami..:S

Remélem nem fog veled ilyen történni, de ha igen akkor készülj fel mert ha felkészülsz rá akkor jobban fogod tudni hogy mit tegyél.

Ja és én sem vagyok egy hűdegyönyörűség, meg alacsony is vagyok vékony, és nem járok kihívó cuccokban sem- és engem is megtaláltak már. :S MAx annyi , hogy mostanában nem járok el mert nincs rá időm.

Lehet, hogy amerre szoktál járkálni...Esténként elszoktál menni valahova? Vagy buliban történtek ezek?

Igazából az erőszakolónak azt hiszem mindegy, hogy milyen lány az, csak kiélhesse az uralkodási vágyát. :/

Szóval nem kell neki olyan lány, aki kihívó meg szép stb... beéri ő egy átlaggal is. Úgyhogy ha úgy vesszük az ilyen lányok Is veszélyben vannak. Csak ne ijedj meg, mert ettől jobban beindulhat. De a rögtön hősieskedés sem megoldás.

Hogy ellehet-e kerülni az ilyen dolgokat? Na azt nem tudom,...


/L

2011. márc. 31. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Egy önvédelmi tanfolyamot javasolnék neked. Egy komolyabbat, ahol nemcsak azt tanítják meg, hogyan kell védekezni támadáskor, hanem azt is, hogyan lehet elkerülni az ilyen veszélyes helyzeteket. So9kszor teljesen apró dolgokon múlik ez is.
2011. márc. 31. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

mi szociálpszichológia előadásokon sokat foglalkoztunk az ún. "áldozat-típusokkal", és tudományosan azt tartják, hogy nem lehet ugyan meghatározni konkrét jellemzőkkel, hogy milyen is egy kimondott áldozat, de igenis van olyan (!!!), akit gyakrabban megtalálnak, ezek szinte tudattalan viselkedésminták, amikkel vonzod magadhoz az ilyen embereket.

nemi erőszakra ez nagyon kiemelten igaz, de egy sima rablásra is. az erre "szakosodott" bűnöző pedig azonnal észreveszi ezeket a nem megfogalmazható jeleket rajtad, és próbálkozik is

2011. márc. 31. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

"A válasz írója 45%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 12:00

Privát e-mail a válasz írójának"



Ezt egy picivel bővebben is letudnád írni, hogy mi az amivel ezt mi bevonzzuk és hogy ezt miért veszik észre az ilyen emberek?


Köszi :).

2011. márc. 31. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
lehet, hogy olyan környéken laksz, ami nem túl biztonságos ilyen szempontból?
2011. márc. 31. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

Milyen azaz áldozat típus? Mert hallottam régebben ilyesmiről, de már nem emlékszem.

A környék nem biztonságos, de valahogy nem az ilyen randalírozó cigánygyerekek támadnak rám akikkel baj szokott lenni, hanem inkább az öreg nyugisnak tűnő biciklis nagypapák. Már egy öregben sem tudok megbízni emiatt.

2011. márc. 31. 12:26
 9/13 anonim ***** válasza:
ez tenyleg durva :) miert nem talalsz magad melle olyat aki mellett nem fognak radtamadni a nagyapok ? :)
2011. márc. 31. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

11.49-es vagyok

Én is többségben az öregemberek céltáblája vagyok.

-.-

2011. márc. 31. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!