Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ezt most nem értem! (? ) sos...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezt most nem értem! (? ) sos többi lent

Figyelt kérdés

A barátnőm 15 éves és szűz. 3 hónapja vagyunk együtt.

Még nem akarja a szexet ami érthető de..ma rajta kaptam ,hogy maszturbál :$

De ha maszturbál..akkor ennyi erővel velem is lefeküdhetne nem? vagy nem értem..én szívesen kielégíteném de még a pettinget se engedi..mindig ezt mondja "agy még egy kis időt.." Akkor miért masztizik?:S

18/F


2011. márc. 30. 20:28
 1/7 anonim ***** válasza:

A maszti és a szex között óriási a különbség. Azt hiszed, hogy a szűz lányok nem masztiznak? Tévedés. Mi is szoktunk, egyrészt ezzel örömet szerzünk magunknak és megismerjük a testünket, ami nagyon fontos. És mellesleg nem tudunk csalódni bennetek:D

A másik pedig az, hogy talán még nem érzi úgy, hogy itt az ideje a pettingnek, de vágyik valamire, ezért masztizik. Szerintem a petting is olyan dolog, hogy csak akkor kellene pettingelni, ha érzem, hogy igen, akarom és nincs semmilyen kételyem..

Talán a barátnőd is ilyen gondolkodású lány?


Mindenesetre azt tudom még tanácsolni, hogy ha értelmes, őszinte választ szeretnél kapni, hogy ülj le a barátnőddel és beszéljétek meg:)

15/L

2011. márc. 30. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Mert ő egy lány és ők másképp gondolkodnak mint mi.

Tartsd tiszteletben a döntését és várd ki a sorod.

Azért masztizik amiért te is ez szerintem egyértelmű, de az hogy te csináld neki arra még nincs készen.Ennyi.

2011. márc. 30. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Vagy, van még egy eshetőség: Téged nem kíván.
2011. márc. 30. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Ő nem ,de a szülei nagyon vallásosak !

ennek lehet valami köze hozzá?

2011. márc. 30. 20:41
 5/7 anonim ***** válasza:
Ahhoz képest, hogy 18 vagy még 14 éves szinten sem mozogsz. Azért , mert maszturbál nem biztos, hogy a szexelni is akar(főleg nem a szüzességét elveszteni). A kettő marhára nem ugyanaz. A kisgyerekek is szoktak "játszani magukkal" önkénytelenül. Ennyi erővel szerinted ők is szexelni akarnak? Tájékozódni kellene néha mielőtt ilyet írsz, hogy veled is lefeküdhetne ennyi erővel.
2011. márc. 30. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

mit tanácsoltok? Szerintetek megharagudna ha mondjuk meg próbálnám a pettinget..mondjuk el kezdeném simogatni aztán le venném róla a ruhát..stb:)

szerintetek?

2011. márc. 30. 21:04
 7/7 anonim ***** válasza:
Ha nem tetszik neki, majd leállít. Sok veszteni valód nincsen, végül is.
2011. márc. 30. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!