Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagyon szeretek egy fiút, de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon szeretek egy fiút, de nem tudom mit csináljak! Ötletek?

Figyelt kérdés

15/L vagyok, ő 16/F osztálytársak vagyunk már 4 éve, és én 4 éve bele vagyok esve. Nagyon úgy tűnik, hogy ő is, mert egy csomószor odajön hozzám, beszélgetünk, a múltkor a fiúk tesin fociztak póló nélkül (no comment:)) és amikor észrevette hogy nézem, tökre zavarba jött, elfordult meg mintha egy picit elpirult volna.. :) meg néha elkéri pl a füzetemet hogy leírja az órai munkát (pedig van egy lány aki nagyon nyomul rá és nem tőle kéri el :)) és mindig ha beteg vagyok, ír, hogy mi van és mikor megyek suliba meg ilyenek. Ma kettesben maradtunk tanítás után az osztályban, és láttam, hogy mondani akar valamit (ezt nagyon sokszor tapasztalom) de aztán elment. Nem tudom, a legjobb barátnőm szerint adni kéne neki egy kezdőlökést... volt már barátnője (nekem még nem volt barátom) szóval nem hiszem hogy olyan félénk... mégis úgy tűnik... velem.... miért ilyen? mit tegyek első lépésként?

köszönöm a válaszokat, 15/L :)


2011. márc. 30. 20:05
 1/7 anonim ***** válasza:

Szerintem is adjál neki egy kis kezdőlökést, mert te nem csak egy csaj vagy, akit leszólít a buszmegállóba, hanem az osztálytársa, és valszeg nem akarna beégni...de azért a saját kezed ne kérd meg...szal érted:P

15/f

2011. márc. 30. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
értem, csak az a baj hogy nem tudom mi legyen a kezdőlökés :/
2011. márc. 30. 20:15
 3/7 anonim ***** válasza:
hát szerintem beszélgess vele sokat és kérdezd meg hogy tetszik-e neki valaki?beszélgess sokat hátha közbe elcsattan egy csók és utánna már tudni fogod h mivan:P
2011. márc. 30. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

te is kérdd el a füzetet,pl. ha nincs meg a hazid...

vagy kerdezd meg,h nem-e tudja mikor lesz legközelebb meccs(ha egy helyen laktok),vagy veletlen lepd le a sarkat-ugy h eszrevegye-aztan mondd hogy bocsiiii,és ártatlan,bájos mosoly:)

esetleg ha nem tetszenek az ötletek,nyugodtan megmondhatod,holnapra szerzek parat,ugyis unatkozom neha,majd összeirok párat,ha gondolod:D

2011. márc. 30. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
de én konkrét kezdőlökést szeretnék... :S csak nem tudom mi legyen az. hogy legyen is köztünk valami, hogy lépjen egyet előre ő is, nem tudok rá örökké várni :( ♥♥♥ nagyon szeretem már évek óta :(♥
2011. márc. 30. 20:30
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
szilvás buktát , mert az szeretem ! ... de most viccen kívül
2011. márc. 31. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

utolsó: XDDD

SZÉKELY MEG A FIA!! <3 <3 <3 jó az :D :D

2011. ápr. 1. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!