Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ezt hogyan lehet eltűntetni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezt hogyan lehet eltűntetni?

Figyelt kérdés
Az a problémám, hogy a fenekem egy kicsit narancsbőrös és zavar. Más testrészemmel nincs bajom csak ez feszélyez egy kicsit.Nem tudtok mondani egy-két tanácsot, hogy mit tehetnék ellene? Esetleg tornagyakorlatok vagy valamilyen krém(mondjuk azokban nem hiszek) ?
2011. márc. 27. 16:44
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Futás pl

Igyál sok vizet legalább 2- 3 L-t naponta. szénsavmentes ásványvizet vagy forrásvizet.

kerüld a csokit, chipset meg olajos zsíros kajákat. zöldség, gyümölcs, gabona meg ilyenek.

ja meg ha úgy gondolod, el is mehetsz masszőrhöz megmasszíroztatni a narancsbőrös felületet. szerintem használ.

2011. márc. 27. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

http://www.gyakorikerdesek.hu/szepseg-es-divat__bor-es-hajap..



feltettem egy kérdést csak 2 válasz jött de az 1.-ben vannak jók

2011. márc. 27. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

ja és, ha nem is teljesen de biztos, hogy elfog tűnni valamennyire. legalább úgy hogy alaphelyzetben ne látszódjon.

a narancsbőr a zsírszövetek felhalmozódása, csak szét kell őket "törni"... azért ajánlottam a masszást.(masszással kapcsolatban net-en még találhatsz jó dolgokat akár otthon is elvégezheted magadnak zuhanyzás közben. csak fogd meg a két kezeddel szorítsd össze és húzd feljebb ...remélem érthető valamennyire:D)

sajnos a nők azért is hajlamosabbak erre, mert több zsírt tudnak tárolni pl a szülés miatt is.

de ellehet kerülni vagy javítani lehet rajta. :) a lényeg a sport, helyes táplálkozás, víz.

2011. márc. 27. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

[link]


tess.


ja és, ha elkezded eltűntetni, ne vállj a megszállottjává. esküszöm neked, ha nem foglalkozol annyit a problémáiddal akkor előbb utóbb maguktól nem fogod őket észrevenni, és nem lesz olyan nagy probléma. én is így voltam előszőr vele, de aztán gondoltam minek foglalkozzak mindig vele ha ezzel a gondolkodásommal csak rosszabb lesz a lelkemnek. csak tudd hol a határ.

2011. márc. 27. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Kérj meg valakit, hogy addig simogassa, amíg teljesen sima nem lesz. :)
2011. márc. 27. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

" Kérj meg valakit, hogy addig simogassa, amíg teljesen sima nem lesz. :)"


Ha ilyen egyszerű lenne.... :) Jó is lenne!.

2011. márc. 27. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
17:03: Nem tudhatod, amíg nem próbáltad. :)
2011. márc. 27. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

"17:03: Nem tudhatod, amíg nem próbáltad. :)"


Hogy vagy te ilyen biztos ebben?:)

2011. márc. 27. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
20 éves létemre nekem is nagyon az volt, miután már régen nem sporoltam semmit. Néhány hónapja elkezdtem rendszeresen úszni, heti kétszer legalább, és intenzíven, tehát nem csak lubickolni járok uszodába. Ennek és sima testápolós fentebb említett masszázsnak köszönhetően a narancsbőröm már sokkal kevésbé feltűnő. Nem azt mondom hogy teljesen eltűnt, de már nem olyan zavaró mint eddig volt, el tudok libbenni felette, anélkül hogy eltorzult arccal néznék tükörbe! :) Sokat segít a lelkemnek is a mozgás és a testemnek is. Sajna gyorsan is nőttem, a csípőm környékén szét is repedezett néhány helyen a bőröm (mintha kihordtam volna már 3 gyereket), azt eltüntetni nem tudom akár gáz, akár nem, de sokkal jobban érzem magamat a bőrömben így...
2011. márc. 27. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Húú köszönöm szépen mindenkinek, hogy ilyen jókat és gyorsan válaszoltatok :) Hasznos volt köszii:))
2011. márc. 27. 17:24
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!