Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért fáj egyre jobban?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért fáj egyre jobban?

Figyelt kérdés

Lassan 2 hónapja hogy szakított velem a barátom.(egyik napról a másikra lett vége, tök váratlanul) Először még könnyebb volt, de most úgy érzem egyre rosszabb. Folyton feljönnek az emlékek, meg hogy mennyi mindent elterveztünk (elég sokáig együtt voltunk)

Viszont ha arra gondolok, hogy megint együtt lehetnénk, lehet hogy nem is akarnám...


2011. márc. 26. 21:26
 1/4 anonim ***** válasza:
Én is így voltam. Hónapokon keresztül minden nap minden percében rá gondoltam. Most valószínű beleszerettem valakibe és hirtelen már eszembe sem jut a volt pasim. Én is alig hiszem el...
2011. márc. 26. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Tótalaki Ottó ***** válasza:
Érzelmileg a magányosság és az egyedüllét érzése miatt. Fizikailag meg a szexhiány miatt időnként tömbolnak a hormonok. Ha egy mód van rá, ne könyörögd vissza magad. Szervezz inkább több programot a barátaiddal. Még lehet így ismered meg a következőt. :)
2011. márc. 26. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
hány hónapot voltatok együtt?
2011. márc. 26. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerintem jobb ha megpróbálsz lemondani róla,mert így csak magadnak okozod a fájdalmat! Szórakozz, élvezd az életet és keress egy másik olyan férfit akit ugyanúgy szerethetsz majd mint az utóbbit és lehet hogy ővele tovább fog tartani a kapcsolatod, az is meglehet hogy majd ő lesz az igazi!!!
2011. márc. 28. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!