Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csókolózás? Techinkák és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csókolózás? Techinkák és rontások.

Figyelt kérdés
Milyen csók technikákat ismertek, és melyiket szeretitek/használjátok a legtöbbet? Örülnék neki, ha az egyes technikákat részleteznétek is. Valamint az is érdekelne, kinek melyik fajta nem tetszik? Milyen a rossz csók? Kíváncsi vagyok ki mit tud :)
2011. márc. 24. 20:21
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
egyszer egy olyan lánnyal smároltam, aki csak résnyire nyitotta ki a száját, és csak az ő szájüregén belül mozgott a nyelve, na az pl. szörnyű volt...
2011. márc. 24. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
technikák? sose gondolok rá ugy hogy akkor most legyen "a búvár" vagy mittomén... ki minek hivja :D
2011. márc. 24. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Nyilván nem úgy gondol rá az ember, de azért nekem is van 1-2 emlékem ami eltért a többi tapasztalattól, meg van kedvencem is, gondoltam hátha másnak is van, esetleg leír valaki valami nekem újat, amit ki lehet majd próbálni.
2011. márc. 24. 20:47
 4/10 anonim ***** válasza:
65%
Rontás? Harapok. =/
2011. márc. 26. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
hát van olyan hogy kb be akar kapni,meg le akar nyúlni a gyomromig,na azt nagyon utálom,meg amikor kb úgy mint egy kutya lefetyelne,de ezek voltak kb a legrosszabbak,a többire nem emlékszek,mert nem voltam józan :D
2011. máj. 24. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
és a vákuumhoz ti mit szóltok? Szoktátok-e csinálni? Tetszik e a társatoknak? Vagy veletek csinálták e már, és tetszett e?
2011. máj. 24. 23:01
 7/10 anonim ***** válasza:

vákum. :D

mi szoktuk .

nekem bejön.:D

és szerintem a páromnak is .(:

2011. máj. 24. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Nekem egyszer csinálták eddig de az kellemetlen volt :$
2011. máj. 24. 23:06
 9/10 anonim ***** válasza:
én még csak egyszer csináltam :/ az nyelves volt..de nem volt jó érzés,lehet a pasi csinálta rosszul,vagy nekem nem jön be egészbe a nyelves :S komolyan azt sem tom már h-h kell..csak mozgatta simán a számba és nem ért semmimhez belül... :S
2011. máj. 24. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Milyen az a vákum? Jó hát nagyjából sejtem, hogy valamit szívogattok, de mit, Ajkakat, nyelvet vagy mit?
2011. máj. 25. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!