Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerelmes vagyok belé?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes vagyok belé?

Figyelt kérdés

Mikor lefekszem aludni előtte mindig rágondolok, és reggel is ő az első gondolatom, a nap jó nagy részében is arra gondolok milyen lenne megölelni, milyen lehet az illata, és egyszerűen vonzódom hozzá.szeretek vele beszélgetni, mert jó tárasaság és ha szomorú vagyok felvidít. Viszont fogalmam sincs, hogy ez most szerelemnek számít-e vagy csak esetleg a hormonjaim játszanak.

L


2011. márc. 24. 18:14
1 2
 11/13 anette_o ***** válasza:

Amikor szerelmes vagy az erzed...

csak ő kell mas senki!!!

2011. márc. 27. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
ha 14 even feluli vagy, akkor igen
2011. márc. 27. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Szia :)

Ahogy így olvastam a dolgokat, és a komikat nagyon aranyos szituáció van kibontakozóban:)

Itt tényleg lényeges a korod,ha kinőttél már ebből a Tini jajj bele esek mindnekibe rizsából,vagyis ha elmultál 14-15 akkor ebből a barátságből még egésszen komoly Érzelmek is létrejöhetnek.

Sajnos azt vettem észre úgy Globálisan, hogy a fiatallabb Generációs lányok 13-15 ig Képesek beleesni mindnekibe.

Hát reméljük a legjobakat, és már engem is fecsigázot a dolog.Érdekelne a végkifejlet.

Amúgy nekem is az a véleményem, hogy lehet, hogy csak fél, hgy elveszít és ezértt nem kezményez, mert fontos vagy neki.

Remélem tudtam segíteni 19F.

A lehető legjobbakat.

PEACE

2011. márc. 28. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!