Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerelmes vagyok belé?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes vagyok belé?

Figyelt kérdés

Mikor lefekszem aludni előtte mindig rágondolok, és reggel is ő az első gondolatom, a nap jó nagy részében is arra gondolok milyen lenne megölelni, milyen lehet az illata, és egyszerűen vonzódom hozzá.szeretek vele beszélgetni, mert jó tárasaság és ha szomorú vagyok felvidít. Viszont fogalmam sincs, hogy ez most szerelemnek számít-e vagy csak esetleg a hormonjaim játszanak.

L


2011. márc. 24. 18:14
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
52%

kell egy pasi neked,

csak egy pasit akarsz!

2011. márc. 24. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim válasza:
100%
telljesen belé vagy zúgva,csak így tovább :D
2011. márc. 24. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Korod?Amugy igen szrtm szerelmes vagy belé
2011. márc. 24. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Hogy ez már szerelem lenne e, abban nem vagy biztos.

De hogy odáig vagy érte az biztos, ő minden 2. gondolatod, örülnél ha mindig melletted lenne és átölelne stb stb...


Egyébként van mellette párod vagy egyedülálló vagy?

Ha nincs párod, akkor ez a srác tudja h szeretnél vele lenni? És ennek a srácnak színpatikus vagy? És hány éves vagy amugy???

2011. márc. 24. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
sajnos igen
2011. márc. 24. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Egyedülálló vagyok, és szerintem szimpatikus vagyok, mert ő is elég sok időt tölt velem de nem tudom, hogy szimplán egy "jófej csaj" vagyok számára vagy ő is hasonlót érez mint én.A koromat nem szeretném megmondani, de csak 5 hónap van közöttünk(ő az idősebb).
2011. márc. 24. 18:45
 7/13 anonim ***** válasza:

4. vok.:


Nézd, ha sokat vagytok együtt és nem vágyik mások társaságára, azaz amennyi időt csak lehet azt veled tölt akkor biztosan többet érez irántad annál "hogy egy jófej csaj" vagy neki.


Ezt megtudhatod abbol, ahogy rádnéz, ahogy megölel ahogy megfogja a kezed, ahogy elmegy....egy ugymond értelmesebb kicsit idősebb srác gondolok itt olyan 25 évesre, az lehet h óvatosabb lassabb mert nem akar egyböl lefektetni hanem biztos akar lenni abban h te is szereted őt, és nem mer kezdeményezni mert fél h rosszul sülne el a dolog..


Szóval kezdeményezz te!

Mondjuk próbáld meg megcsókolni! Összebújtok, majd ránézel a szemébe, megsimogatod az arcát közelítesz és ha nem csokól meg akkor tedd meg te, azaz ha nem húzza el magát akkor azt akarja! :)


Ámde volt már köztetek valami??

2011. márc. 24. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Utolsó: még meg sem öleltünk egymást, nem hogy csókolózzunk! Úgy viselkedünk egymással, mintha nem is tudom félnénk egymástól.Igazából én félek kezdeményezni. De nem lógunk folyton egymás nyakán, másokkal is beszél (más lányokkal ezért nem tudom hogy milyen "pozícióban" vagyok nála).
2011. márc. 24. 19:22
 9/13 anonim ***** válasza:

utolsó vok:


ez egyre jobban érdekel, főleg h mi lesz majd egyszer a vége..:)


Szóval a srácnak sok lány-barátja van.

És valószínűleg te az egyik legjobb lány-barátja vagy neki, persze szerintem sokkal több.

És lehet, hogy fél lépni mert attól fél h ha te elutasítanád akkor soha többé nem láthatna ami nagyon sz@r lenne neki.

De ezt általában az ember megérzi ha a másik komolyabban érdeklődik iránta. És hogy milyenek lehetnek az érzései iránta.


Kicsit le tudnád írni bővebben , hogy ő hogyan viselkedik veled amikor együtt vagytok???


- lesi minden mozdulatod, mindig a kedvedben jár, néha zavarban van-e, nem mer hozzád érni, megpróbálja az idejét úgy időzíteni hogy neked is jó legyen, telefonon milyen sűrűn keres, milyen szavakat használ, miket mond, hogy mondja stb stb,


Egyszer volt hasonló esetem..27/f

2011. márc. 24. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

Amikor mások is vannak körülöttünk, akkor csak viccelődik meg hülyéskedik.De amikor csak ketten vagyunk tudunk komoly dolgokról is beszélni és olyankor meg szokta dicsérni mondjuk a hajam vagy, hogy milyen jól nézek ki.

Amúgy, köszi a segítséget :)

2011. márc. 26. 09:49
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!