Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ki erti ezt? Mert en nem

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ki erti ezt? Mert en nem

Figyelt kérdés
Van egy haverom fiu-fiu baratsag es szerelmes vagyok bele,mert meleg vagyok. Mindig raveszem hogy puszilkodjunk a hasat is szokom puszilgatni meg minden de ha raterek a szexre nemet mond,azt mondja o nem meleg. Oneki van menyasszonya. Irtam neki smst,hogy szerintem o engem ugyanugy szeret mint a baratnojet csak meg ezt maganak se akarja bevallani, nem valaszolt semmit es mindig ideges lesz ha baratnojerol kerdezem. irtam neki utana mas smst is arra valaszolt. csak erre egy smsre nem akar valaszolni,hogy szerintem ugyanugy szeret engem mint a baratnodet csak meg magadnak se akarod bevallani. Ma irtam neki smst,hogy te szeretsz engem.annyit irt vissza,hogy: igen:) de nemertem,hogy arra miert nem valaszol mikor azt kerdem tole hogy ugye ugyanugy szeretsz mint a baratnodet csak magadnak se akarod bevallani. miert nem valaszolhat erre??? es nem vagyunk mar annyira fiatalok o 28 en 35 eves vagyok
2011. márc. 24. 12:24
 1/9 anonim ***** válasza:
71%
Sajnálom szerencsétlen menyasszonyát aki mindent oda ad érte közbe ő meg begyulladt
2011. márc. 24. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Biztosan még vívódik. Nehéz ügy.
2011. márc. 24. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:

Undorító!!! FÚJ FÚJ FÚJ!

Szerintem ismerd meg a barátnőjét és mondd el neki!

FÚJ FÚJ FÚJ! Ja meg ne fiatalokra mássz!

FÚJ FÚJ FÚJ! Sztem minél elöbb elmondod annál jobb

2011. márc. 26. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
bu.zi ? egy újabb ? a pi.csába azthittem fogynak ...
2011. márc. 26. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
A fene tudja, én ugyan semmi pénzért nem hagynám puszilgatni magam, ha azt a haverom akarná tenni. Nyugodjál meg, melegszik a haverod.
2011. márc. 26. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

szerintem nem tudja h kit válasszon...

téged vagy a bnőjét

lehetséges h biszex és akk tényleg nehéz lehet neki

de tarts ki

2011. márc. 26. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:

A biszexről jut eszembe

FÚJ FÚJ FÚJ! Mi lenne ha hármasban csinálnátok, hogy ab arátodnak és mindenkinek HAPPY legyen?

FÚJ FÚJ FÚJ!!!

2011. márc. 26. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
20:12! Ha ők élvezik, az neked miért fáj? persze, hogy undi ez a felállás, de Te csinálnád a saját nemeddel? Mert én nem, de pont le****om, hogy más mit csinál.
2011. márc. 26. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

20:12 vok:

Akkor is, ez nem normális!!!!

Ezek miatt hal ki majd az emberi faj!!!!

És am is, én ilyenekre nem naon gondolok hogy mien lehet, nem is érdekel de azé megírtam neki, hogy miondja el minél elöbb, hogy a nőnek ne legyen akkora sokk...

2011. márc. 27. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!