Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha valaki ronda és egyben...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha valaki ronda és egyben zárkózott is, annak biztos hogy nem lesz párja?

Figyelt kérdés

[ Ronda - Tudom,hogy ez szubjektív viszonylag, de azért mégis a legtöbb ember szerint ronda vagyok. Nem vagyok karcsú, nem szép az arcom (egyáltalán), ráadásul csúnya az arcbőröm, tele van mitesszerekkel és pattanásokkal. ]


Lány vagyok


2011. márc. 23. 22:43
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:

De lesz mert lány vagy.

Küldesz egy képet?Kíváncsi vagyok rád, szerintem nem is vagy ronda.

20f

2011. márc. 23. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem lesz párod.Viszont meg kell találd a megfelelőt.Hogyha tudnád ,hogy a nagy "sztárok" hogy is néznek ki valójában elnevetnéd magad és szó szerint leesnél a székről.

Szerintem is kezdj el fitneszterembe járkálni ,ha teheted próbálj alakot teremteni.Biztosan lesz valaki akivel kijössz és jó lesz a kapcsolat.Hidd el pl az idősebb korosztálynál nem a külső számít hanem a belső.Én pl adok a külsőre ,de a belső sokkal ,de sokkal fontosabb.

Tapasztalat:Gyakran a zárkózott lányok a leg vadabbak leg szenvedélyesebbek.

2011. márc. 23. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagy reménytelen csak zárkózott. Biztos van akinek igen is fontos leszel és nem a külsődet fogja értékelni.
2011. márc. 23. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 A kérdező kommentje:

Nem küldök képet, mert csak olyan képeim vannak, amiken szép vagyok (a többit letörlöm, mert nem bírom nézni), és nem hinnétek el, hogy tényleg ronda vagyok.


Igen, amúgy vad és szenvedélyes vagyok, de nem tudja rólam senki :D


Fogyózok, de még nem sokra jutottam


Köszi az eddigieket!

2011. márc. 23. 23:09
 15/24 Moszuke ***** válasza:
100%

apám mondta egyszer:

olyan nincs, hogy egy nő ne teccen valamelyik férfinak..


szal előbb utóbb lesz.. akármilyen igénytelen és ronda vagy.. lesz párod..

2011. márc. 23. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:

én is ronda vok, a smink, fodrász stb. nem segít.

akármilyen krémet kenek a képemre, akk is pattanásos marad

át tom érezni a helyzeted.

de ne keseredj el, biztos találsz majd vkit! énis összejöttem egy hozzám hasonlóan "ronda" sráccal, és jól elvagyunk.

szal a külső nem minden! :)

20/L

2011. márc. 23. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:

Kérdező, ha küldök neked képet magamról elmondod a véleményed?És utána én is rólad:)

20f

2011. márc. 23. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
Nem esélytelen csak sokal kevesebb ember közűl választhatsz, ha otthon űlsz.
2011. márc. 23. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
100%

Nekem az a meglátásom, hogy egy lány nézzen ki akárhogy előbb utóbb talál magának párt. Fordítva ez az eset hatványozottan nehezebb.

Kedvenc részem az mikor olyan csajokat látok, akiken több a smink mint a ruha, vakolat nélkül talán még madárijesztőnek se alkalmaznák őket, DE mégis van párjuk. Ezt az egyenletet sosem tudtam megoldani..

20/F

2011. márc. 23. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
20f pedig nagyon is egyszerű, a nőknek udvarolnak, hozzájuk mennek, egy pasihoz nem megy a nő, így még ha átlagos is nehéz helyzetben van mert hiába udvarol, a nők meg válogatnak, a rondák is, szóval a nők gyakorlatilag ki vannak szolgálva a mai társadalomban.
2011. márc. 23. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!