Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Srácok, mit gondoltok arról,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok, mit gondoltok arról, ha egy lány csúnyán beszél? Milyen szinten toleráljátok?

Figyelt kérdés
Ki tudnál ábrándulni emiatt egy lányból?
2011. márc. 23. 19:42
 1/9 anonim válasza:
100%

imádom,ha egy csajnak mocskos a szája:D

15/f

2011. márc. 23. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Attól függ.


Ha társaságban nem tud megfelelően viselkedni, az igencsak kiábrándító. Értem ezalatt, hogy egy kocsmai beszélgetésnél belefér 1-2 keményebb kifejezés, viszont ha a család előtt így beszél, azzal mindkettőnket kellemetlen helyzetbe hoz.


Az ágyban/kettőnk között beszélhet csúnyán, nem zavar.


26/F

2011. márc. 23. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
28%
Kritériumok: ne legyen kurv4 nagy a lába,ne fingjon és ne beszéljen csúnyán
2011. márc. 23. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
kedves utolsó! mi számít nagy lábnak?:D
2011. márc. 23. 19:50
 5/9 anonim ***** válasza:
Én lány vagyok ugyan, de nemrég szóbakerült ez a téma köztem és a párom között, mert a nővérem gyakran beszél csúnyán..sőt olyan dolgokról beszél nyíltan, amit egy 50 éves alkoholista csövi pasas is megtart magának.. Szerinte is kiábrándító, ha egy nő csúnyán beszél legyen az bármilyen társaság.. Olyan ez mint a büfögés..
2011. márc. 23. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Egyszer-egyszer mindenkinek kicsúszik a száján trágár szöveg. Az még nem zavar.

Szexnél meg tetszene is a mocskos beszéd:)

21F

2011. márc. 23. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Attól függ, mit értünk csúnya szó alatt. Sokaknak már a punci is csúnya szó, pedig szerintem az a legjobb szó a női nem szervre.
2011. márc. 24. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Én meg utálom, ha egy lány rondán beszél! Nincs lehangolóbb mint amikor egy jó csaj káromkodik! Számomra az bunkóságra utal, és igen, ki tudok belőle ábrándulni!

(persze most nem egy-egy b@zmegre gondolok, hanem ha alapjáraton így beszél)

2011. márc. 25. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

hát ha minden szava a g.ci meg a b.zdmeg,meg stb. akkor igen,elég visszataszító tud lenni

de úgy egyébként,ha csak egyszer-kétszer használod,még simán belefér

ez amúgy is nagy divat a velem egykorúaknál :D

idővel majd úgyis leszoksz róla,ne aggódj :)


14l

2012. jan. 1. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!