Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A csajok hogy viselnék, ha ők...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A csajok hogy viselnék, ha ők kerülnének egy ilyen srác helyzetébe?

Figyelt kérdés

A csajok rendre megszólják a srácokat, ha valamelyikük fizet a szexért. Pedig nagyon sokaknak ez már csak a végső megoldás szokott maradni. Mégis, függetlenül a körülményektől, rendre megkapják a "szánalmas, szégyen" stb... jelzőket.

Arra lennék kíváncsi, hogy mit szólnának az ilyen csajok ahhoz, ha ők maradnának annyi időre szex nélkül, mint a szóban forgó srácok. Csak mert ismerek ilyet én is és próbálkozott ő eleget, de mivel évek alatt sem sikerült semmi, nem maradt választása. Ezek a csajok semmit nem tudnak erről, fogalmuk sincs, milyen pokoli kínokat él át egy fiú, mielőtt meghozza ezt a döntését, amivel egyben leírja önmagát is, mint férfit. Dehát az empátia az nem éppen a mai csajok jellemzője.


2011. márc. 19. 20:46
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
Egyébként áruljátok már el hogy megy ez, van olyan aki pusztán csak szexelni akar, mindegy kivel, csak szex legyen vagy mi? Ez csak a pasiknál van vagy a többi nő is így működik?
2011. márc. 19. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:
21:01: VAN! Olyan, hogy ihajcsuhaj... A tipikus szép lány vs. csúnya fiú esete áll fenn. Csakhogy nem ragadunk le a külsőségeknél, az, hogy ő ennyire szép, csak hab a tortán. A személyisége, a lénye az, ami igazán lényeges. És az is olyan, hogy ihajcsuhaj. Szóval azért vagyok ennyire magabiztos, mert sikerült "összeszedni" egy olyan lányt, aki kb akárki álma lehetne. És ezt nem siránkozással értem el...
2011. márc. 19. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 A kérdező kommentje:

21.07

Nem mindenkinek van olyan mázlija, mint neked. Csak ennyit mondok.

2011. márc. 19. 21:54
 14/29 anonim ***** válasza:

Előre is bocs a heJesírási hibákért gyorsan legépelem...

volt egy haverom aki totál luzer volt, most a legnagyobb partyarcá nőtte ki magát igazi alfahímmé, simán odamegy akármelyik csajhoz, akárkit, leszolit, akárkivel eldumál, és ő se egy topmodell, simán felszed csajokat... tökös lett, nem sírt, csinálta a dolgát, leszarta ha a beég, eljárt bulizni stb, kb semmi "fosás" nincs benne soha, megcsinálta vmennyire a ruháit normál ruhákra( nem nike,nem adidas, nem armani) sima rendes cuccok, nem is gazdag, nem pénzes mégis felszed csajokat,

---> fejben dől el a legtöbb dolog, pedig előtte akik ismerték mindenki " hát ez egy született lúzer, sose lesz csaja, simán oltották, piszkálták" most az ilyen "raj" okat ő oltja le ugy ahogy vannak.

2011. márc. 19. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 A kérdező kommentje:
Nem kapott véletlenül külső segítséget? Eléggé kizártnak tartom, hogy egyedül így megváltozzon valaki.
2011. márc. 19. 21:56
 16/29 anonim ***** válasza:
De volt egy ismerős aki pár alap dolgot elmagyarázott neki, ő ezt kb kézpénznek vette. Be is jött neki. a Disco, szórakozóhelyek csak játszoterek, sok puncival, ott gyakorolni kell, ritka hogy ott normálisat talál az ember, mert ha jön egy normális csaj, ott ne az legyen h fosol...meg nem mered, mert eluszik akkor( igy se biztos a siker, de legalább nem parázol rá minden egyes csajra)
2011. márc. 19. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:

Való igaz, találat mázli. Az összeszedés is mondjuk, hogy mázli. De a megtartás már egyáltalán nem.


Az előéletemről meg annyit, hogy engem is rengeteget piszkáltak meg cikiztek, kb általános végéig folyamatosan, utána/közben volt egy depressziónak nevezhető időszakom, és ez a csodálatos találkozás 18 éves korom végefelé jött el. Azelőtt "normál" barátnőm nem is volt. De sosem úgy néztem a dolgokat, mint a siránkozók. Biztos voltam benne, hogy majd csak megtalálom a hozzámillőt, nem kell aggódni, ha meg mégsem, hát egyedül is elleszek. Nem görcsöltem. Tán nektek se kéne.

De végülis nem erőszak a szemléletváltás, maradhattok továbbra is olyanok, akiknek a szex pénzért megszerezhető árucikk marad.

2011. márc. 19. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:
Ja, és soha nem voltam diszkóban, soha nem voltam részeg, alapból nem is iszok, nem cigizek, nem drogozok, még szórakozóhelyre sem járok, szóval tipikus legendás jófiú vagyok. Oszt mégis.
2011. márc. 19. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 A kérdező kommentje:
Nekem 25-ig kellett várnom, mire végre siekrült elvesztenem. A haver nem bírta ki addig. Én nem ítélem el érte.
2011. márc. 19. 22:05
 20/29 anonim ***** válasza:
Igazábol szerintem a legnagyobb probléma, hogy a srácok nem mernek kezdeményezni, vagy nem egy súlycsoportban akarnak, és ezért nem " találnak" senkit.
2011. márc. 19. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!