Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A csajok hogy viselnék, ha ők...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A csajok hogy viselnék, ha ők kerülnének egy ilyen srác helyzetébe?

Figyelt kérdés

A csajok rendre megszólják a srácokat, ha valamelyikük fizet a szexért. Pedig nagyon sokaknak ez már csak a végső megoldás szokott maradni. Mégis, függetlenül a körülményektől, rendre megkapják a "szánalmas, szégyen" stb... jelzőket.

Arra lennék kíváncsi, hogy mit szólnának az ilyen csajok ahhoz, ha ők maradnának annyi időre szex nélkül, mint a szóban forgó srácok. Csak mert ismerek ilyet én is és próbálkozott ő eleget, de mivel évek alatt sem sikerült semmi, nem maradt választása. Ezek a csajok semmit nem tudnak erről, fogalmuk sincs, milyen pokoli kínokat él át egy fiú, mielőtt meghozza ezt a döntését, amivel egyben leírja önmagát is, mint férfit. Dehát az empátia az nem éppen a mai csajok jellemzője.


2011. márc. 19. 20:46
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
73%
24 vagyok és szűz. Ha csak az kell, még mindig bőven elég a kezem.
2011. márc. 19. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:

én arra gondolok hogy lehet hogy én fizetek a szexér de ők meg havonta véreznek és ülve kell pisilniük. úgyhogy HaHa.

csak a multiorgazmust irigylem.

2011. márc. 19. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
53%
Maximálisan egyetértek a kérdezővel. Egy lány bármikor talál olyan fiút, aki hajlandó vele lefeküdni, ha nagyon akar. A csúnya fiúk viszont a kutyának se kellenek.
2011. márc. 19. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:

És hány 'csúnya fiúnak' van barátnője? Sőt, olykor átlagosan szép, vagy tényleg szép barátnőjük. Múltkor is egy ducibb pasit láttam aki nem volt jóképű, és egy nagyon csinos barátnője volt. És látni lehetett rajtuk,hogy szeretik egymást.

Csak elhatározás kérdése.

Nekem aztán mindegy, hogy melyik srác meg prostihoz, ha tényleg nincs más választása. Ő tudja. De akkor ezt jobb ha nem mondja el ha lesz kapcsolata.

2011. márc. 19. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 A kérdező kommentje:

Harmadik válaszolónak:

Manapság már az átlagosak se nagyon.

2011. márc. 19. 20:53
 6/29 A kérdező kommentje:

20.52

Így van, én is ezt mondtam neki! Mi is a haverokkal majd tartjuk a szánkat. :)

2011. márc. 19. 20:55
 7/29 anonim ***** válasza:
100%
Én nem nézem le azokat akik fizetnek a szexért, csak akkor ha már fizetnek, legyenek igényesek is és ne egy utolsó koszos szakadt rib.anchoz menjenek...
2011. márc. 19. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:

20.52-es vagyok megint.

Azért látom, nem veszett el a reményetek. Akkor márcsak akarás kérdése. és lenne barátnőtök.

És az hülyeség,hogy az átlagos fiúk nem kellenek senkinek...A barátnőim felének sőt szinte mindeygiknek átlagos fiújuk volt, akik mégcsak gazdagok sem voltak.

2011. márc. 19. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
53%
Én egy csúnya fiú vagyok, mégsem nyavalygok, mégsem fizetek a szexért, és elítélem ha valaki mégis. Nem különösebben érdekel, ha le leszek szólva, hogy márpedig ahhoz nincs jogom. Magánügyem, hogy mit gondolok, azt van jogom gondolni, amit csak akarok, szóval kuss. Nyavalygás helyett pedig inkább olyanná alakítom a személyiségem, hogy a külsőm ne számítson mellette. A személyiségalakítás pedig ugyancsak magánügyem. Én így boldog leszek, és az, hogy ti szándékosan korlátok közé szorítjátok magatokat, és keserűek maradtok, nem renget meg, az meg a ti dolgotok. Csak ne kéne állandóan a sírásotokat olvasni...
2011. márc. 19. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
Utolsó: és van bnőd?
2011. márc. 19. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!