Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért akar az egyik mindig...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért akar az egyik mindig többet?

Figyelt kérdés
Sokan mondják hogy nincs barátság nő és férfi között mert az egyik egy idő után mindig többet akar. Miért van ez?
2011. márc. 19. 19:29
 1/9 anonim ***** válasza:
Mert működik a kémia, ha már ennyire jól megértik egymást.
2011. márc. 19. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
ez nem igaz. nekem a legjobb barátom lány, mindent elmondunk egymásnak, én a csaj-ügyeimet, ő a pasi-ügyeit, adunk egymásnak tanácsot, de egymás iránt semmit nem érzünk.
2011. márc. 19. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Mert valaki mindig dugni akar, de ez sem igaz nyugi.
2011. márc. 19. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Hát nem tudom. Igazából nekem is úgy van 3éve ismerek egy fiút vagyis legjobb barátok vagyunk és én 1éve kezdek többet érezni iránta. =/

Ő 16 én 14/L.

2011. márc. 19. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Nyilván vannak kivételek , de ez a kérdés most nem arra vonatkozik.
2011. márc. 19. 19:50
 6/9 acel ***** válasza:
Szerintem is a kémia a "probléma" a kérdésre válaszolva.
2011. márc. 19. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nem vagy vele egyedül.. velem is megtörtént már párszor és mindig csak megszívtam mert annyira jó barátok voltak, h miután őszintén elmondtam mit érzek inkább elfordultak tőlem... ezzel nem lehet mit tenni, normál esetben erre születtünk, h egy fiú és egy lány szerelmesek legyenek ne barátok.. kivételek persze vannak, de ezeknek a nagyonjó barátságoknak előbb utóbb sírás a vége..
2011. márc. 19. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
azért mert ha valakit nagyon megkedvelsz akkor könnyen bele is szerethetsz. ez a férfi-nő barátság nagyon ingoványos terület!
2011. márc. 19. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
pont van friss tapasztalatom.a fiú-lány barátság nagy hibája h mindent megbeszélsz az adott emberrel és sok mindent megtudsz róla. megkedveled a rossz és jó tulajdonságait egyaránt.nem szégyenli előtted h neki is vannak problémái.ezeket szinte együtt oldjátok meg.és ha még a kémia is belép a képbe akkor kész káosszá válik, de ez a káosz végződhet nagyon jól és borzasztó rosszul is
2011. márc. 19. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!