Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek bejövök neki?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek bejövök neki?

Figyelt kérdés
Ma ez egyik fiú osztálytársammal összes szünetbe csak ölelkeztünk ő 16éves én 14/L. Nekem annyira jólesett mert nagyon tetszik nekem, de ő csak úgy tudja hogy barátok vagyunk, és 1éve is azt mondta hogy én vagyok a legjobb barátnője. Pár napja a barátnője elég csúnyán kibeszélt engem és ez végett szakított vele és azt mondta hogy nem érdekli a csaj mert engem sokkal jobban szeret. 2hete megkérdezte hogy lenne-e puszi a köszönésünk én teljes mértékben menne voltam, ma ölelkezéskor megfogta a seggem és "véletlenül" ,utánna a derekamat és minnél közelebb húzott magához. Ez szerintetek jelent valamit? Esetleg tetszek neki? És mindig csak nekem olyanokat szokott mondani hogy: szivem, cicám, életem.
2011. márc. 19. 19:17
 1/9 anonim ***** válasza:
Valószínűleg igen, de hogy lehet 16 éves? Kétszeres évvesztes? :-)
2011. márc. 19. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Vagy kamu kérdés, vagy hiper alacsony az iq-d már bocs... naná, hogy bejössz neki :D
2011. márc. 19. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Nem csak 1szeres évvesztes meg 1szer megbukott.

Fél éve még azt mondtuk egymásnak hogy mint 2önknek a másik legjobb barátja, de én ekozben kezdtem és kezdek sokkal többet érezni is iránta. De én nem tudom sajnos kideríteni sehogy hogy esetlek be-e jövök neki egy kicsit is. És megkérdezni meg nem merem. Segítsetek lécci mert fontos lenne.

2011. márc. 19. 19:25
 4/9 anonim ***** válasza:
Egyértelmű hogy szeret. Szerintem csókold meg. Érzékien. Akár lehet nyelves is;)
2011. márc. 19. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
xD nem kevés az IQ-m hehe, csak nem tuttam eldönteni hogy esetleg tetszek-e neki. És köszi a választ.
2011. márc. 19. 19:26
 6/9 A kérdező kommentje:
Megcsókolnám szivesen csak az a baj hogyha a közelembe van elkezdek parázni hogy esetleg olyat csinálok ami neki nem igazán tetszik és ilyenkor teljesen elvesztem a fejem.
2011. márc. 19. 19:28
 7/9 anonim ***** válasza:
Jó bocsi, de szerintem ez nagyon is egyértelmű, hogy oda van érted. Ha neked is bejön, akkor tényleg áttérhettek a pusziról a csókra :) persze csak ha benne vagy...
2011. márc. 19. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Majd lehetséges hogy megpróbálok felé közeledni ésha engedi vagy látom hogy tetszik neki megcsókolom. Csak nekem ahoz sok energia kéne. :)
2011. márc. 19. 19:29
 9/9 A kérdező kommentje:
Én persze egyértelmű hogy benne lennék.
2011. márc. 19. 19:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!