Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 21éves srác vagyok és 170cm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

21éves srác vagyok és 170cm magas ez alacsony nagyon? Lányok bejön nektek?

Figyelt kérdés
2011. márc. 15. 21:23
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Hogy hivnak? :)
2011. márc. 15. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

21év 170cm

hát ez nem túl sok adat

2011. márc. 15. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Alacsonynak alacsony. Hogy probléma-e? Nálam tuti nem, mivel én még nálad is alacsonyabb vagyok, és azt hiszem nem én vagyok az egyedüli ilyen lány. Kifejezetten nem is jön be, mert alapvetően nem izgat a magasság, csak nálam legyen magasabb a srác.

20/l

2011. márc. 15. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Szerintem normális, én a 180 centimmel magasabbnak számítok az átlagnál
2011. márc. 17. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Alacsony. De nekem nem okozna gondot, mert én is pici vagyok. :)
2011. márc. 20. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

A normális lányok az EMBER-t nézik nem a magasságot!

Amelyik lány a magasságot nézi( természetesen itt nem arra értem, hogy egy 185 cm-es lány összejön egy 160 cm-es pasival) az már régen rossz, mert ha egy 160 cm-es csaj azért választ téged, mert te 180 cm vagy akkor majd ott hagy ilyen alapon egy 185 cm-es fiúért és a többi..mert az magasabb..szóval ne görcsölj.


A magas lányok 185+ meg ne zavarjanak..nem jössz be nekik, de neked sem ők nem igaz..mármint járás( a szex az szex én már feküdtem le olyan lánnyal aki 1 fejjel magasabb volt nálam és hidd el az ágyban nem zavaró) de járás kizárva mert hülyén éreztem magam mellette az utcán sétálva..szóval nekem és gondolom neked is az alacsonyabb lányok jönnek be...azoknál meg jó vagy tesó!

2011. márc. 20. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
alacsony
2011. márc. 20. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Utolsó előttinél a pont.
2011. márc. 20. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

én 170 centi vok, és előző pasim is u.ilyen magas volt...legalább nem kellett nyújtózkodnom csóknál :D

keress velem egymagas, v. alacsonyabb csajt, és nincs probléma:D

engem zavarna, ha alacsonyabb lenne nálam a srác, de biztos van, akit nem.

önmagában ez nem gáz, h 170 centi vagy...talán az átlagnál kicsit alacsonyabb, de ha ez az 1etlen szépséghibád, akk sz*rd le, és kész!:D

20/L

2011. márc. 20. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Én sem vagyok annál sokkal magasabb, és szerintem a hozzáállás az, ami számít és nem a magasság. És nem az égimeszelő lányokra kell hajtani. A csajok többsége, főleg a csinosak bőven 170 alatt vannak. Egyébként nekem volt magasabb barátnőm, mondjuk nem volt hosszú kapcsolat.
2011. márc. 20. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!