Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ugye nem vagyok leszbikus? És...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ugye nem vagyok leszbikus? És mit tegyek, hogy végre fiúkkal tudjak randizni?

Figyelt kérdés
17 éves lány vagyok, volt barátom 14-15 éves koromban, aztán bejött valami hülyeség és elkezdtem lányokkal ismerkedni..nem jártam eggyel sem, de randiztam, meg ilyenek. Na, akkor azt hittem, hogy leszbikus vagyok egészen mostanáig. Úgy 2 hónapja megtetszett egy srác, meg az utcán is elkezdtem észrevenni a fiúkat és mikor láttam, hogy milyen helyes és igényes srácok fordulnak meg utánam az utcán, rájöttem, hogy lehet, hogy tök boldog lennék egy hozzájuk hasonlóval. Viszont az az érzést nem múlik azért el, hogy pl. jó érzés lánnyal csókolózni, meg van 1-2, akiket tök szexinek tartok, de végre fiúkra is tudok nézni "úgy". Az a bajom, hogy 2 éve nem ismerkedtem sráccal, nem tudok hozzájuk közeledni, félek tőlük vagy nem tudom. Múltkor voltam bulizni, egy eszméletlen helyes srác a barátnőmnek mondta, hogy milyen szép vagyok, próbáljon velem összeismertetni, de hamar leléptünk, úgyhogy nem lett semmi. Meg ha lenne, sem tudom, hogy hogyan kéne viszonyulnom hozzájuk. Elszúrtam az életemből 2 évet. Mit javasoltok? Légyszí, csak normális válaszokat írjatok, nincs most energiám fárasztó beszólásokkal foglalkozni
2011. márc. 15. 13:01
 1/3 anonim ***** válasza:

Ezt hívják biszexualitásnak.


Fiúkkal meg úgy tudsz randizni, ha nem futsz el és nem utasítod el az összeset valami hülye indokra hivatkozva.

2011. márc. 15. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Biszex vagy :( Nekem is ugyanígy imbolyog h melyik nem tetszik :(


Egyébként nem szúrtál el semmit meg nem kell ezt így előre betervezni :D Egy kapcsolatban/randizásnál pont az lehet gáz ha túltaktikázod :D Csináld csak ahogy jól esik az a legtisztább!

17/F

2011. márc. 15. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
utolsóval egyetértek. ugyanúgy ahogy randiztál csajokkal ugyanúgy nyugodtan, természetesen ismerkedj a srácokkal. és nem szúrtál el 2 évet ha jól érezted magad benne, főleg h az is kellett h idővel majd rájöjj h melyik nemet is szereted. iylen korban ez még sokszor lehet ilyen változó, de majd amire felnősz teljesen kialakul.
2011. márc. 15. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!